Planeta Nowa. Podręcznik do geografii dla klasy piątej szkoły podstawowej - Roman Malarz, Feliks Szlajfer, Tomasz Rachwał, Zbigniew Zaniewicz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Planeta Nowa. Podręcznik do geografii dla klasy piątej szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023

podręcznik

  • Wydawnictwo NOWA ERA
  • Nr dopuszczenia: 906/1/2018
  •  

  • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Planeta Nowa. Podręcznik do geografii dla klasy piątej szkoły podstawowej, NOWA EDYCJA 2021-2023 - opis produktu:

Nowa edycja 2021-2023

Podręcznik do geografii `Planeta Nowa` dla klasy piątej pozwala w przystępny sposób opanować wiedzę na temat mapy, a także krajobrazów Polski i świata.

Umożliwia łagodne przejście po kursie przyrody w świat geografii dzięki sprawdzonym rozwiązaniom przyjaznym młodszemu uczniowi.
Kształci umiejętność interpretacji map dzięki licznym samouczkom Nic trudnego!
Pomaga zrozumieć kluczowe treści dotyczące krajobrazów Polski dzięki wielu starannie dobranym fotografiom, ilustracjom oraz mapom.
Ułatwia poznanie fauny i flory poszczególnych stref krajobrazowych dzięki atrakcyjnym infografikom.
Umożliwia uporządkowanie wiedzy dotyczącej podobieństw i różnic między poszczególnymi strefami krajobrazowymi świata za pomocą czytelnych tabel.
Ułatwia porządkowanie wiedzy i powtarzanie wiadomości przed sprawdzianami dzięki takim elementom, jak To najważniejsze! po każdej lekcji, Podsumowania i testy Sprawdź się! na końcu rozdziałów oraz Słowniczek na końcu podręcznika.
Rozbudza pasję poznawania Polski oraz świata przez prezentację ciekawostek oraz wspaniałych fotografii z różnych zakątków globu na stronach Oczami podróżnika.

Planeta Nowa. Podręcznik do geografii dla klasy piątej szkoły podstawowej NOWA EDYCJA 2021-2023, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 5 / Geografia. Numer dopuszczenia podręcznika to: 906/1/2018.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Planeta Nowa. Podręcznik do geografii dla klasy piątej szkoły podstawowej, NOWA EDYCJA 2021-2023

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.