Perfekt 2. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego - Jan Szurmant, Beata Jaroszewicz, Anna Wojdat-Niklewska Pearson Longman - Podręczniki |
Ulubione
Kategorie

Perfekt 2. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego

podręcznik

Perfekt 2. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego - opis produktu:

PERFEKT to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego języka obcego. Każdy tom przewidziano na rok nauki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo.

Perfekt 2. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego pochodzi z wydawnictwa Pearson Longman. Pomaga w nauce języka niemieckiego. Perfekt 2. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego jest częścią serii Perfekt. Perfekt 2. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Perfekt 2. Podręcznik + kod (interaktywny podręcznik + interaktywny zeszyt ćwiczeń) do języka niemieckiego

2/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Baranekswd

18-03-2021 09:37

Zamówiłem to na koniec stycznia ponieważ nauczyciel kończył książkę PERFEKT 1, więc powiedział nam wtedy żebyśmy zaopatrzyli się w nowe. PERFEKT 1 Skończyliśmy w zeszłym tygodniu i dziś miała być lekcja z nową książką i ćwiczeniami , ale okazuje się że kod przyszedł wygaśnięty po wielokrotnych próbach, które kończyły się niepowodzeniem. Stwierdziłem że poproszę kogoś o wpisanie tego kodu też mu się nie udało . Sądzę, że to był przypadek jakaś starszy kod który dawno wygasł. No ale teraz ja znowu muszę kupić ćwiczenia albo kod dostępu do ćwiczeń bo jest to u mnie wymagane . Radzę nie kupować tego zestawu lepiej kupić osobno ćwiczenia i osobno podręcznik wyjdzie to drożej, ale będziecie spokojniejsi
POZDRAWIAM

Czy recenzja była pomocna?