Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum i techikum. Zakres rozszerzony - Roman Malarz, Marek Więckowski NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum i techikum. Zakres rozszerzony

po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

podręcznik

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum i techikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik `Oblicza geografii 3` umożliwia opanowanie kluczowych umiejętności sprawdzanych na maturze, takich jak analiza danych statystycznych.

Ponadto:

Pomaga doskonalić umiejętność tworzenia i analizowania ciągów przyczynowo-skutkowych za pomocą elementu Przyczyna a skutek.
Ułatwia zrozumienie współzależności występujących w przestrzeni geograficznej dzięki elementowi Interakcje.
Umożliwia rzetelne powtórzenie i utrwalenie wiedzy z poszczególnych rozdziałów za pomocą elementu Zamiast repetytorium.

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum i techikum. Zakres rozszerzony po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 3 po gimnazjum / Geografia. Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum i techikum. Zakres rozszerzony jest częścią serii Oblicza geografii. Numer dopuszczenia podręcznika to: 501/3/2014.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum i techikum. Zakres rozszerzony, po gimnazjum - 3-letnie liceum i 4-letnie technikum

4.8/5 ( 52 oceny )
 • 5
  49
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  2
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.