Na tropach przyrody 6. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej - Marek Więckowski, Marcin Braun, Wojciech Grajkowski NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Na tropach przyrody 6. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

podręcznik

Na tropach przyrody 6. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej - opis produktu:

Zeszyt ćwiczeń zawiera zadania ściśle skorelowane z podręcznikiem, przeznaczone zarówno do indywidualnej, jak i grupowej pracy uczniów. Służy utrwalaniu wiedzy i ćwiczeniu umiejętności oraz przygotowuje do sprawdzianu po 6 klasie.

Różnorodne kategorie zadań spełniają w zeszycie określone funkcje.

Zadania wykorzystujące pracę z atlasem przyrodniczym, analizę tekstu źródłowego czy wymagające korzystania z różnych źródeł wiedzy pomagają kształcić praktyczne umiejętności przewidziane w nowej podstawie programowej.
Zadania podsumowujące po każdym dziale ułatwiają systematyzowanie wiedzy i lepsze przygotowanie do sprawdzianów.
Zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, w tym wyróżnione trudniejsze polecenia, ułatwiają indywidualizację nauczania.
Zadania `Aktywnie i praktycznie` przeznaczone do realizacji na dodatkowych lekcjach, kładą nacisk na samodzielne doświadczenia, zajęcia w terenie i obserwacje przyrody w najbliższej okolicy.

Na tropach przyrody 6. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej przygotowano w wydawnictwie NOWA ERA. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 6 / Przyroda. Na tropach przyrody 6. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej jest częścią serii Na tropach przyrody.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Na tropach przyrody 6. Część 2. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

4.2/5 ( 17 ocen )
 • 5
  11
 • 4
  3
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.