Mój pierwszy KODZIK xD - Agnieszka Antosiewicz Greg - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mój pierwszy KODZIK xD

podręcznik

 • Wydawnictwo Greg
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Mój pierwszy KODZIK xD - opis produktu:

Kodowanie ważne jak pisanie i czytanie!
W dzisiejszych czasach język informatyczny, obok języka ojczystego i języka obcego, stał się podstawą, którą dzieci powinny opanować, by swobodnie poruszać się we współczesnym świecie.
Przedstawiamy rewelacyjny zbiór zabaw, które wprowadzają dzieci w świat kodowania i programowania na wczesnym etapie ich rozwoju już w przedszkolu - czyli od 4. roku życia!

Zgromadziliśmy w książce wiele różnorodnych ciekawych zadań, ze zróżnicowaną skalą trudności, które zawierają elementy kodowania oraz które ćwiczą orientację przestrzenną, logiczne myślenie, rozwijają kreatywność, wprowadzają do układu współrzędnych. W środku znajdują się nie tylko lubiane przez dzieci dyktanda graficzne, ale też mapy, rytmy, kody i ciekawe zagadki!
Naukę kodowania warto zacząć wcześnie, bez tabletu czy smartfona. Polecamy!

Mój pierwszy KODZIK xD pochodzi z wydawnictwa Greg. Dedykowany jest do: Nauczanie przedszkolne / 4-latki / 5-latki.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Mój pierwszy KODZIK xD

5/5 ( 4 oceny )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Karolowamama

26-10-2020 16:28

?Mój pierwszy kodzik xD? jest to zestaw ćwiczeń pogrupowanych od najprostszych, poprzez trochę trudniejszych, aż do najtrudniejszych. W książce pogrupowane są one jako: Basic, Medium i Pro. Ćwiczenia są tak przygotowane, że możemy zacząć prowadzić z dziećmi już czteroletnimi. I możemy być pewni, że i tak małe dzieci nie będą się nudzić, ponieważ zadania są różnorodne, ciekawe, przedstawione w formie kolorowych obrazków, kolorowych historyjek. Poszczególne ćwiczenia wprowadzają dziecko nie tylko w świat kodowania, programowania, ale rozwijają u niego orientację przestrzenną, rozpoznawanie wzorów, rytmów, symetrię. Pozwalają poznać świat algorytmów, układ współrzędnych, układanie i rozumienie map. ?Mój pierwszy kodzik xD?, to zestaw ćwiczeń, które mogą stać się nieocenione w rozwoju małego człowieka, w rozwoju jego logicznego myślenia, mogą być pomocne w stawianiu pierwszych matematycznych kroków, rozbudzaniu kreatywności. A to wszystko dzięki ćwiczeniom, które będą traktowane przez dziecko, jako zabawa. Ciekawym elementem książki jest, że rozwiązania do każdego zadania możemy uzyskać dzięki zeskanowaniu kodu, który znajdziemy w środku, bądź po wejściu na stronę internetową wydawnictw Greg. Trzeba jeszcze dodać, że dziecko nie będzie samo w rozwiązywaniu zadań, ponieważ będzie mu towarzyszyć wesoły Robot, który daje wskazówki i dopinguje. ?Mój pierwszy kodzik xD? Agnieszko Antosiewicz, to zestaw, który moim zdaniem powinien znaleźć się w każdym domu. Młodsze dzieci poprzez zabawę wprowadzi w świat kodowania, a starszym pomoże utrwalić zdobyte umiejętności, lub je też u nich rozwinąć. Polecam

Czy recenzja była pomocna?

Anielka

23-10-2020 17:40

Mam, polecam! Warto!

Czy recenzja była pomocna?

Pani B.

23-10-2020 15:33

To trzeba mieć! Bardzo dobrze stworzona książka do pierwszych kroków w kodowaniu. W ciekawy sposób wprowadza malucha do tego świata. Super sprawaYBQAKQ

Czy recenzja była pomocna?

m.no

22-10-2020 23:00

Coś dla maluchów stawiających pierwsze kroki w świecie komputerów. Kodowanie w książce to dobre rozwiązanie. Fajny pomysł. Nam się podoba.

Czy recenzja była pomocna?