Matematyka z kluczem 7. Podręcznik do klasy siódmej szkoły podstawowej - PRACA ZBIOROWA NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka z kluczem 7. Podręcznik do klasy siódmej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2020-2022

podręcznik

Matematyka z kluczem 7. Podręcznik do klasy siódmej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022 - opis produktu:

Podręcznik - Nowa edycja 2020-2022 - Reforma 2017

Podręcznik `Matematyka z kluczem` dla klasy 7 szkoły podstawowej jest zgodny z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera znane i cenione przez nauczycieli rozwiązania, które ułatwiają kształcenie umiejętności matematycznych. Podręcznik angażuje uwagę uczniów, pokazując matematykę w różnych dziedzinach życia; pozwala odnaleźć sens uczenia się matematyki.


- Angażuje w naukę dzięki osadzeniu zadań w kontekście praktycznym, przydatnym na co dzień.
- Umożliwia samodzielną naukę dzięki czytelnie przekazywanym treściom, wyróżnieniu najważniejszych pojęć, wielu rozwiązanym Przykładom i dobranym do nich Ćwiczeniom oraz wyjaśnieniom krok po kroku.
- Ułatwia zapamiętywanie dzięki czytelnym wyróżnieniom, schematom i wykorzystaniu metod mnemotechnicznych.
- Pomaga utrwalać wiedzę dzięki elementom powtórzeniowym kończącym tematy i działy.
- Pomaga w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego oraz zamieszczonym w Czy już umiem? zadaniom `znienacka` dotyczącym innego działu lub tematu niż bieżący.
- Budzi zainteresowanie matematyką, czemu służą nowoczesne infografiki pokazujące związki matematyki z różnymi dziedzinami życia, m.in. z dbaniem o zdrowie, finansami, sportem, nauką, techniką, historią.

Matematyka z kluczem 7. Podręcznik do klasy siódmej szkoły podstawowej Nowa edycja 2020-2022, pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 7 / Matematyka. Matematyka z kluczem 7. Podręcznik do klasy siódmej szkoły podstawowej jest częścią serii Matematyka z kluczem. Numer dopuszczenia podręcznika to: 875/4/2020/z1.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka z kluczem 7. Podręcznik do klasy siódmej szkoły podstawowej, Nowa edycja 2020-2022

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.