MARKET LEADER Pre-Intermediate. Coursebook Podręcznik + DVD + MyEnglishLab - David Cotton, David Falvey, Simon Kent Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

MARKET LEADER Pre-Intermediate. Coursebook Podręcznik + DVD + MyEnglishLab

3rd edition

podręcznik

MARKET LEADER Pre-Intermediate. Coursebook Podręcznik + DVD + MyEnglishLab, 3rd edition - opis produktu:

Wyjątkowy, 4-poziomowy kurs Business English, odzwierciedlający ciągłe zmiany w świecie biznesu. Stworzony przy współpracy z Financial Times, dostarcza uczącym się na całym świecie najbardziej aktualne materiały. Rozwija sprawności językowe, pogłębia znajomość najważniejszych zagadnień biznesu, wzbogaca słownictwo.
Porusza ważne zagadnienia biznesu naszych czasów, jak globalizacja, etyka, tworzenie marek, przywództwo, innowacja, przejmowanie i łączenie się firm, style zarządzania, handel internetowy, marketing międzynarodowy, zarządzanie ryzykiem i firmą w czasie kryzysu.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • MARKET LEADER Pre-Intermediate. Coursebook Podręcznik + DVD + MyEnglishLab, 3rd edition
4.3/5 ( 17 ocen )
  5
  12
  4
  2
  3
  0
  2
  2
  1
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.