Lubię to! Informatyka 6. Podręcznik do informatyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej - Michał Kęska NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Lubię to! Informatyka 6. Podręcznik do informatyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej (miękka)

(reforma 2017)

podręcznik

Lubię to! Informatyka 6. Podręcznik do informatyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Podręcznik `Lubię to!?` dla klasy szóstej wprowadza uczniów w świat wirtualnej komunikacji i bezpiecznego korzystania z internetu. Rozwija wiedzę z zakresu programowania i tworzenia gier komputerowych. Ponadto uczy, jak korzystać z arkusza kalkulacyjnego i edytora grafiki.

- Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności dzięki licznym zrzutom ekranowym oraz podpowiedziom i komentarzom zawartym w ramkach z pinezką.
- Zachęca do poszerzania wiedzy, czemu służą ciekawostki i zadania ?Dla zainteresowanych?.
- Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez propozycje zadań projektowych.

Lubię to! Informatyka 6. Podręcznik do informatyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 6 / Informatyka. Lubię to! Informatyka 6. Podręcznik do informatyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej jest częścią serii Lubię to!. Numer dopuszczenia podręcznika to: 847/3/2018.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Lubię to! Informatyka 6. Podręcznik do informatyki dla klasy szóstej szkoły podstawowej, (reforma 2017)

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.