SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LR Alye parusa książka + audio mp3 A1

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

podręcznik

   

 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Darmowa dostaw z Inpost Pay produkt

Opis produktu:

Алые паруса - Alye parusa + audio mp3 - lektura uproszczona w języku rosyjskim z kolekcji Адаптированное чтение.Poziom: A1 CEFRTreść: Adaptacja książki Szkarłatne żagle Aleksandra Grina.Struktura: Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona prezentacją bohaterów oraz sekcją zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.W końcowej części książki znajduje się czterostronicowe dossier prezentujące ciekawe informacje związane z autorem, tłem historycznym i specyfiką rosyjskiej kultury.


Książkę zamyka jednostronicowa sekcja testowa sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także syllabus zawierający zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.Materiał audio: Materiały dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem darmowej aplikacji EliLink.Bogata szata graficzna stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe młodzieży i dorosłych obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.Książki z kolekcji ELI Адаптированное чтение charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i gustownym wykonaniem. Seria opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: językowe,  rosyjski
Promocje: nowości
Oprawa: miękka

RECENZJE - Podręcznik - LR Alye parusa książka + audio mp3 A1

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: