SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LF PB3 et le recyclage książka + CD A1

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

podręcznik

   

 • Wysyłamy w 24h - 48h
 • Przekaż punkty na drzewa

Opis produktu:


PB3 et le recyclage + CD audio - książka z kolekcji Lectures ELI Poussins


 


Seria Lectures ELI Poussins:


Lectures ELI Poussins to seria książeczek na 4 poziomach trudności proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania napisane specjalnie na potrzeby serii, lub oparte na motywach dzieł klasyków literatury dziecięcej, przeznaczone dla dzieci uczących się języka francuskiego na następujących poziomach: • poziom 1 (100 słów) A0


 • poziom 2 (200 słów) A1


 • poziom 3 (300 słów) A1.1


 • poziom 4 (400 słów) A2 


Książeczka PB3 et le recyclage + CD audio: 


Poziom zaawansowania: A1


 


Treść:


Kiedy robot Marine przestaje działać, kosmita PB3 zmuszony jest wyruszyć na ziemię w poszukiwaniu drewnianej igły, ponieważ na jego planecie nie ma drzew. Na Ziemi spotyka grupę dzieci, które próbują mu pomóc, a przy okazji uczą go wiele na temat recyklingu i przetwarzania odpadów. 


 


Zakres leksykalny:


Les meubles, les vĂŞtements, les jouets, les matĂŠriaux, kes ĂŠmotions, les couleurs, les corps 


 


Zakres gramatyczny:


Le prĂŠsent de lindicatif, la forme interroghative, le futur proche (aller + infinitif), la forfme nĂŠgative, Il y a / Il ny a pas Struktura:


Tekst książeczki uzupełnia 5 stron z różnego rodzaju zabawnymi kolorowymi ćwiczeniami nawiązującymi do treści lekturki oraz krótkie informacje na temat autora opowiadania i ilustratora. Ponadto w zestawie znajduje się płyta CD audio z zarejestrowanym nagraniem lektury w wykonaniu rodowitych użytkowników języka francuskiego.


 


Książka zawiera rozkładane okładki, po wewnętrznej stronie których znajdują się ilustrowane glosariusze ze słówkami nawiązującymi do treści opowiadania oraz praktyczna zakładka do wycięcia.


 


Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.


 


Książeczka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dziecka obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.


 


 


Książki z kolekcji Lectures ELI Poussins charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.


Seria Lectures ELI Poussins opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (Cadre EuropĂŠen Commun de RĂŠfĂŠrence).

S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: językowe,  francuski
Promocje: nowości
Oprawa: miękka

RECENZJE - Podręcznik - LF PB3 et le recyclage książka + CD A1

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: