Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji - PRACA ZBIOROWA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji

podręcznik

   

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji - opis produktu:

Książka pomaga przygotować się do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikację A.35. Mogą z niej korzystać: uczniowie techników, słuchacze szkół policealnych, osoby uczestniczące w zawodowych kursach kwalifikacyjnych oraz osoby przygotowujące się samodzielnie do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikację A.35. Książka ma 277 stron i zawiera łącznie 600 zadań zamkniętych i 15 zadań praktycznych, które obejmują zagadnienia, jakie mogą wystąpić na egzaminie zawodowym potwierdzającym kwalifikację A.35. Zadania zamknięte i zadania praktyczne zostały napisane w taki sposób, aby uczniowie korzystając z tej książki, poznali zarówno stopień trudności jak i sposób redagowania zadań, z jakimi spotkają się w czasie pisemnej i praktycznej części egzaminu zawodowego.

Książka składa się z czterech części:
- część I stanowi repetytorium, czyli powtórzenie najważniejszych zagadnień potrzebnych do przygotowania się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.35
- część II zawiera 10 testów, każdy po 40 zadań jednokrotnego wyboru;
- część III obejmuje 10 zadań praktycznych z wykorzystaniem programów komputerowych
- cześć IV zawiera 5 arkuszy egzaminacyjnych, z których każdy składa się z zadania praktycznego oraz testu.
S
Szczegóły
 • RecenzjeRecenzje
 • Podręcznik
 • Kwalifikacja A.35/AU.35 Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.