Język polski w szkole ponadpodstawowej. Numer 1. 2019/2020 - PRACA ZBIOROWA Pedagogiczne ZNP - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Język polski w szkole ponadpodstawowej. Numer 1. 2019/2020

podręcznik

Język polski w szkole ponadpodstawowej. Numer 1. 2019/2020 - opis produktu:

Przekazując w ręce Polonistów niniejszy półrocznik, którego tematem wiodącym jest edukacja filozoficzna, pragniemy na tle nowych uwarunkowań ożywić dyskusję wokół roli filozofii w kształceniu ludzi mądrych i myślących. Po reformie pracujemy zgodnie z Ustawą o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji, dlatego jesteśmy zobowiązani do rozwijania kompetencji społecznych uczniów, w tym do przyjmowania ról społecznych, współdziałania w zróżnicowanych warunkach i przyjmowania odpowiedzialności za skutki działań. Nauka o umiłowaniu mądrości może wzmacniać oddziaływanie szkoły, tworząc fundament rozumienia świata i samego siebie. Świata zdominowanego przez pośpiech i technologię, nadmiar informacji i chaos aksjologiczny, któremu wciąż możemy przeciwdziałać, zachęcając uczniów do refleksji nad przeszłością, teraźniejszością i przyszłością.

Język polski w szkole ponadpodstawowej. Numer 1. 2019/2020 pochodzi z wydawnictwa Pedagogiczne ZNP. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Język polski. Język polski w szkole ponadpodstawowej. Numer 1. 2019/2020 jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Język polski w szkole ponadpodstawowej. Numer 1. 2019/2020

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.