SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo Hachette Livre
Nr dopuszczenia: 1182/1/2023
Data wydania 2023
ISBN 9782017230595

Opis produktu:

Inspire Jeunes to nowoczesna seria podręczników przeznaczonych dla uczniów rozpoczynających naukę języka francuskiego w szkołach ponadpodstawowych. Seria składa się z czterech części, które odpowiadają dwóm poziomom zaawansowania językowego - A1 i A2, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego.

Każdy podręcznik jest zaplanowany na około 60 godzin nauki, co umożliwia dokładne poznanie języka francuskiego oraz rozwinięcie różnych kompetencji językowych. W skład każdego tomu wchodzi uzupełniający go zestaw ćwiczeń Inspire Jeunes 1, które są dostępne online wraz z nagraniami audio. Umożliwia to uczniom praktykowanie umiejętności językowych w różnych kontekstach.

Opracowanie podręcznika Inspire Jeunes zostało powierzone francuskim specjalistom w nauczaniu języka francuskiego jako obcego, którzy współpracowali z polskimi nauczycielami praktykami. Dzięki temu podręcznik idealnie wpisuje się w polski system edukacji, spełniając wymagania podstawy programowej kształcenia ogólnego. Jest spójny z założeniami programu nauczania, co pozwala na skuteczną realizację celów edukacyjnych oraz kształtowanie postaw zgodnych z danymi wymogami.

Seria Inspire Jeunes wzbogaca naukę języka francuskiego, umożliwiając uczniom wieloaspektowe poznanie języka i rozwijanie różnorodnych kompetencji językowych. Dzięki wykorzystaniu mediów i dostępnym nagraniom audio, uczniowie mają okazję ćwiczyć swoje umiejętności w autentycznym kontekście, co przyczynia się do skutecznego opanowania języka francuskiego na poziomie A1 i A2.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: liceum i technikum,  językowe,  francuski
Wydawnictwo: Hachette Livre
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 80
Nr dopuszczenia: 1182/1/2023

RECENZJE - Podręcznik - Inspire Jeunes 1. Podręcznik wieloletni + audio online

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: