Headway 5th edition Upper Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + key - Liz Soars, John Soars, Jo McCall Oxford - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Headway 5th edition Upper Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + key (miękka)

(z kluczem)

  • Promocja
    image-promocja

Headway 5th edition Upper Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + key, (z kluczem) - opis produktu:

Headway 5th edition to sprawdzony kurs, który jest efektem doświadczeń 100 milionów uczących się angielskiego na całym świecie.
Doskonale wyważony program nauczania z dużym naciskiem na gramatykę i rozwój sprawności językowych oraz sprawdzona metodologia gwarantują sukces w nauce języka.
Headway 5th edition sprawdzi się zarówno na kursach językowych dla młodzieży i dorosłych, jak i w szkołach średnich, jako materiał edukacyjny.
Słuchacze i lektorzy mają wygodny dostęp do dużej ilości materiałów dodatkowych, jak np. nagrania audio, filmy, karty pracy do kopiowania, ćwiczenia interaktywne i wiele innych materiałów pomagających uatrakcyjnić lekcje językowe. A wszystko to zgromadzone w jednym miejscu online!
Co zostało dodane w piątym wydaniu?
Nowy początek każdego rozdziału to inspirująca fotografia i nagranie wideo
Nowe i uaktualnione teksty, tematy i nagrania motywują uczniów i rozwijają wszystkie sprawności językowe
Nowe Teacher`s Resource Centre to wszystkie materiały zgromadzone w jednym miejscu online
Nowe oprogramowanie na tablice interaktywne Classroom Presentation Tool ułatwia prowadzenie lekcji i gwarantuje zainteresowanie uczniów tematem
Nowe ćwiczenia interaktywne Online Practice umożliwiają nauczycielom monitorowanie, a uczniom - sprawdzanie własnych postępów

Headway 5th edition Upper Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + key (z kluczem), przygotowano w wydawnictwie Oxford. Pomaga w nauce języka angielskiego. Headway 5th edition Upper Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + key jest częścią serii New Headway.
S
Szczegóły

RECENZJE - Podręcznik - Headway 5th edition Upper Intermediate. Workbook Zeszyt ćwiczeń + key, (z kluczem)

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: