Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych - Katarzyna Janda Preston Publishing - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych

Poziom A2-B2

podręcznik

Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych, Poziom A2-B2 - opis produktu:

Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych to podręcznik do nauki języka biznesowego oraz zasad angielskiej gramatyki.
Masz już dość sztampowych podręczników z przykładami niezbyt przydatnymi w świecie rekinów biznesu? Chcesz jak najszybciej utrwalić słownictwo biznesowe, nie porzucając przy tym nauki angielskiej gramatyki? A może po prostu lubisz niestandardowe rozwiązania?
Żeby zostać grubą rybą międzynarodowego biznesu, wcale nie potrzebujesz grubych tomów - w książce Grammar Boss zawarliśmy wszystko, czego Ci potrzeba!
Znajdziesz tu 28 rozdziałów poświęconych różnym zagadnieniom gramatycznym. Każdy rozdział to zestaw ćwiczeń bazujących na słownictwie biznesowym, dzięki którym utrwalisz poznane tematy gramatyczne. Zawarte w książce słowniczki wraz z nagraniami MP3 pomogą Ci natomiast w opanowaniu niezbędnych słówek i poprawnej wymowy.

Dzięki tej książce:
- podszkolisz znajomość gramatyki, wykonując ćwiczenia o tematyce biznesowej na kolejnych poziomach zaawansowania (A2-B2),
- poznasz wiele praktycznych wyrażeń z dziedziny biznesu oraz nauczysz się używać ich w odpowiednim kontekście,
- utrwalisz poznane słowa, wykonując ćwiczenia i słuchając nagrań,
- poćwiczysz wymowę dzięki kursowi audio MP3 (do pobrania online).

Sięgnij po Grammar Boss i mów swobodnie angielskim biznesowym w pracy i w środowisku międzynarodowym!

Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych Poziom A2-B2, pochodzą z wydawnictwa Preston Publishing. Pomagają w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych, Poziom A2-B2

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.