Galeria możliwości Klasa 1. Ćwiczenia dodatkowe Czytam i interpretuję - Agnieszka Frączek, Katarzyna Glinka WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Galeria możliwości Klasa 1. Ćwiczenia dodatkowe Czytam i interpretuję

podręcznik

Galeria możliwości Klasa 1. Ćwiczenia dodatkowe Czytam i interpretuję - opis produktu:

Ćwiczenia dodatkowe Klasa 1 Czytam i interpretuję - to nowa, okołocyklowa publikacja z Galerii możliwości, która z powodzeniem może posłużyć za pierwszą książeczkę wprowadzającą dziecko w świat literatury, i to niezależnie od realizowanego pakietu edukacyjnego. Na publikację, pięknie zilustrowaną przez znanych polskich grafików, złożyły się ćwiczenia podstawowe (czytanie wyrazów i krótkich zdań złożonych z poznanych już liter - dla ułatwienia pracy materiał został podzielony miesiącami), opowiadania Małgorzaty Strzałkowskiej, w których nie występują znaki diakrytyczne, historyjki z cyklu `Co to znaczy... czyli 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń` autorstwa Grzegorza Kasdepke, komiksy Bohdana Butenki oraz teatrzyki i wiersze, m.in. Doroty Gellner, Danuty Gellnerowej, Emilii Waśniowskiej. Wszystkie teksty do czytania przez dzieci wydrukowane zostały większą czcionką, do każdego jest zestaw poleceń, a do niektórych do wykorzystania są także nalepki. Teksty zostały tak dobrane, by ćwiczyły nie tylko czytanie ze zrozumieniem, ale także pozwalały na interpretowanie, wnioskowanie na podstawie treści, wyrażanie własnego zdania. Dodatkowo na końcu książki w ramach cyklu `Porozmawiajmy` znalazły się propozycje rozmów po przeczytaniu i omówieniu wybranych tekstów (rozwijające umiejętności intra- i interpersonalne).

Galeria możliwości Klasa 1. Ćwiczenia dodatkowe Czytam i interpretuję pochodzą z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowane są do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Zintegrowane. Galeria możliwości Klasa 1. Ćwiczenia dodatkowe Czytam i interpretuję są częścią serii Galeria możliwości.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Galeria możliwości Klasa 1. Ćwiczenia dodatkowe Czytam i interpretuję

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Agnieszka

pabichagnieszka(at)onet.pl 27-03-2012 11:27

Ćwiczenia świetne duże litery , naprawdę polecam dzieciom które mają problem z czytaniem naprawde warto , mój syn czyta te ćwiczenie i jest poprawa. Naprawde duuużżży pozytyw.

Czy recenzja była pomocna?