Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik do matematyki dla szkoły podstawowej - Krystyna Bielenica, Maria Bura, Małgorzata Kwil, Bogusława Lankiewicz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik do matematyki dla szkoły podstawowej

(reforma 2017)

podręcznik

Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik do matematyki dla szkoły podstawowej, (reforma 2017) - opis produktu:

Podręcznik z serii `Elementarz odkrywców. Matematyka` do klasy 1, część 1 NOWA EDYCJA 2020-2022 wprowadza w świat matematyki krok po kroku, prezentuje w przyjazny i prosty sposób nowe treści oraz kształtuje pojęcia matematyczne, rozwija sprawność liczenia i logiczne myślenie, doskonali myślenie strategiczne, utrwala rachunek pamięciowy.

- Ułatwia rozumienie pojęcia liczby przedstawionej w rożnych aspektach.
- Wprowadza pojęcia matematyczne i zagadnienia dotyczące umiejętności praktycznych na stronach Matematyka bliżej życia.
- Przygotowuje do rozwiązywania zadań tekstowych dzięki ilustrowanym zadaniom, które ułatwiają rozumienie problemów matematycznych.
- Uczy logicznego i strategicznego myślenia dzięki zadaniom na stronach Pomyślę i rozwiążę z wyodrębnionymi zadaniami matematycznymi, w których uczeń sam musi dostrzec problem matematyczny oraz tworzyć własną strategię jego rozwiązania, odpowiednią do warunków zadania.
- Rozwija umiejętności matematyczne każdego dziecka, stosując zasadę stopniowania trudności.
- Doskonali myślenie operacyjne, utrwala rachunek pamięciowy, pomaga w kształtowaniu pojęć matematycznych oraz daje możliwość oswojenia się z przegraną dzięki ciekawym grom planszowym.

Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik do matematyki dla szkoły podstawowej (reforma 2017), pochodzi z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Matematyka. Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik do matematyki dla szkoły podstawowej jest częścią serii Elementarz Odkrywców.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Elementarz odkrywców. Klasa 1. Część 1. Podręcznik do matematyki dla szkoły podstawowej, (reforma 2017)

0/5 ( brak ocen )
    5
    4
    3
    2
    1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.