Egzamin potwierdzający kwalifikację zawodową A.22. Przykładowe zadania - Andrzej Komosa Ekonomik - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Egzamin potwierdzający kwalifikację zawodową A.22. Przykładowe zadania (miękka)

podręcznik

Egzamin potwierdzający kwalifikację zawodową A.22. Przykładowe zadania - opis produktu:

Książka dla uczniów przygotowujących się do egzaminu zawodowego - KWALIFIKACJA a.22.. Składa się z czterech rozdziałów. W rozdziale I zamieszczono informacje o przebiegu egzaminu zawodowego oraz wskazówki o tym, jak rozwiązywać zadania egzaminacyjne. Rozdział II obejmuje przykładowy test pisemny, obejmujący 40 typowych dla tej kwalifikacji zadań. Rozwiązanie testu zamieszczono na ostatnich stronach podręcznika. Rozdział III obejmuje 19 krótkich zadań ,,cząstkowych` przygotowujących ucznia do rozwiązywania pełnego zadania egzaminacyjnego. Rozwiązania tych zadań zamieszczono na ostatnich stronach podręcznika. Rozdział IV obejmuje 7 zadań typowych dla egzaminu praktycznego potwierdzającego kwalifikację zawodową, z jakimi uczeń może spotkać się w czasie egzaminu z przygotowania zawodowego w jego części praktycznej. Do pierwszego zadania w tym rozdziale zamieszczono rozwiązanie. Rozwiązania pozostałych zadań w tym rozdziale znalazły się w oddzielnej pozycji wydanej przez Ekonomik:
Egzamin praktyczny potwierdzający kwalifikację A.22. Rozwiązania zadania.

Egzamin potwierdzający kwalifikację zawodową A.22. Przykładowe zadania pochodzi z wydawnictwa Ekonomik. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Przedmioty zawodowe. Egzamin potwierdzający kwalifikację zawodową A.22. Przykładowe zadania jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Egzamin potwierdzający kwalifikację zawodową A.22. Przykładowe zadania

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.