Dabei! B1.1. Deutsch fur Jugendliche. Kursbuch Podręcznik - Gabriele Kopp, Josef Alberti, Siegfried Bttne Hueber - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dabei! B1.1. Deutsch fur Jugendliche. Kursbuch Podręcznik

podręcznik

Dabei! B1.1. Deutsch fur Jugendliche. Kursbuch Podręcznik - opis produktu:

Seria Dabei! to nowa propozycja wydawnictwa Hueber - opracowana została z myślą o młodzieży rozpoczynającej naukę języka niemieckiego; cechuje się przejrzystą strukturą i łagodną progresją. Materiał z danego poziomu rozłożony został na dwa tomy, a każdy tom składa się z 4 modułów obejmujących po 3 lekcje. Każdy moduł rozpoczyna się kolażem, składającym się ze zdjęć wprowadzających w tematykę rozdziału, a ikonka Dabei` wskazuje, w którym miejscu uczniowie mogą samodzielnie opowiedzieć i dokończyć przedstawioną historię.

Moduł zakończony jest podsumowaniem materiału Zum Schluss w postaci pracy projektowej, dialogów oraz informacji kulturoznawczych, a także oraz sekcją Das kann ich schon, która zawiera tabelaryczne zestawienie treści komunikacyjnych i gramatycznych.

Zrealizowane treści gramatyczne, leksykalne oraz komunikacyjne ujęte zostały w przejrzystej osobnej kolumnie. Ułatwia to znacznie powtórzenie materiału i rozpoznanie najważniejszych elementów lekcji. Na końcu podręcznika znajduję się sekcja Magazin, która obejmuje dodatkowe zadania, treści kulturoznawcze oraz gry i zabawy.

Dabei! B1.1. Deutsch fur Jugendliche. Kursbuch Podręcznik pochodzi z wydawnictwa Hueber. Pomaga w nauce języka niemieckiego.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: językowe,  niemiecki,  kursy,  szkoły ponadpodstawowe
Wydawnictwo: Hueber
Oprawa: miękka
Wymiary: 213x297
Ilość stron: 88

RECENZJE - Podręcznik - Dabei! B1.1. Deutsch fur Jugendliche. Kursbuch Podręcznik

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: