SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Bugs Team 1. Podręcznik

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo Macmillan
Nr dopuszczenia: 811/1/2017
Data wydania 2017
z serii Bugs Team
ISBN 9788376217963

Opis produktu:

Bugs Team stanowi nową serię podręczników dedykowaną uczniom klas 0-3, stworzoną zgodnie z wytycznymi nowego programu nauczania. W serii znajdują się wszystkie te elementy, za które kurs Bugs World zdobył uznanie - obecne są znane postacie, fascynujące opowieści oraz ulubione piosenki. Co więcej, piosenki zostały dostosowane do specjalnej formy `guided singing`, umożliwiającej śpiewanie z przewodnikiem.

Seria Bugs Team kładzie szczególny nacisk na naukę angielskich słów i zwrotów, które są wprowadzane w sposób przyjemny i umożliwiają tworzenie krótkich, samodzielnych wypowiedzi. Przy użyciu zabawnych łamańców językowych dzieci mogą ćwiczyć dokładną wymowę.

Bugs Team również stwarza okazje do rozwijania umiejętności językowych poprzez słuchanie zabawnych opowieści, które mogą być odtwarzane na lekcjach. Seria ta wspiera także rozwijanie umiejętności spoza obszaru języka, takich jak łączenie faktów, porównywanie, klasyfikowanie, zdobywanie wiedzy o świecie i kulturze. Dodatkowo, promuje ona naukę postaw społecznych, bezpiecznych zachowań oraz umiejętności efektywnej pracy zespołowej, wszystko zgodnie z wymaganiami nowego programu nauczania.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: językowe,  angielski,  kursy,  szkoła podstawowa
Wydawnictwo: Macmillan
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2017
Wymiary: 210x295
Liczba stron: 92
Nr dopuszczenia: 811/1/2017

RECENZJE - Podręcznik - Bugs Team 1. Podręcznik

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: