Bugs Team 1. Podręcznik - Carol Read, Ana Soberón Macmillan - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Bugs Team 1. Podręcznik

podręcznik

 • Wydawnictwo Macmillan
 • Nr dopuszczenia: 811/1/2017
 •  

 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy

Bugs Team 1. Podręcznik - opis produktu:

Bugs Team to nowa seria podręczników dla uczniów klas 03, przygotowana zgodnie z wymogami nowej podstawy programowej. Zawiera wszystko to, za co uwielbiany był kurs Bugs World są tutaj znani bohaterowie, najlepsze historyjki oraz ukochane piosenki, dodatkowo przygotowane w specjalnej formie guided singing umożliwiającej śpiewanie z przewodnikiem.

Seria Bugs Team kładzie szczególny nacisk na naukę angielskich słów i zwrotów, które wprowadzane są w przyjemny sposób i umożliwiają konstruowanie krótkich, samodzielnych wypowiedzi, a zabawne łamańce językowe pozwalają ćwiczyć prawidłową wymowę.

Bugs Team umożliwia również rozwijanie umiejętności językowych poprzez słuchanie zabawnych historyjek, które można odgrywać w klasie, oraz umiejętności pozajęzykowych: kojarzenie, porównywanie, klasyfikowanie, zdobywanie wiedzy o świecie i kulturze, a także naukę postaw prospołecznych, bezpiecznych zachowań i pracy zespołowej wyszczególnionych w wymaganiach nowej podstawy.

Bugs Team 1. Podręcznik pochodzi z wydawnictwa Macmillan. Pomaga w nauce języka angielskiego. Numer dopuszczenia podręcznika to: 811/1/2017.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Bugs Team 1. Podręcznik

0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.