SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Angielski No problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki

Poziom podstawowy A1-A2, średni B1-B2, zaawansowany C1

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

podręcznik

Wydawnictwo SuperMemo World
Data wydania 2022
ISBN 9788379842322
  • Dostępność niedostępny
  • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!

Naucz się angielskiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1-B2), aż po zaawansowany (C1). Umożliwi Ci to swobodne porozumiewanie się w tym języku, zarówno w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej złożonych, wymagających płynnego formułowania wypowiedzi, rozumienia różnorodnych tekstów, prezentowania swoich opinii podczas dyskusji oraz prowadzenia rozmowy na dowolny temat.

Angielski. No problem! to zawierający 594 strony komplet podręczników z kursem języka angielskiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu poznasz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne dotyczące m.in. wykonywanej pracy, podróży, współczesnego świata, kultury i sztuki. Zdobyta wiedza pozwoli Ci zrozumieć i przeprowadzić rozmowę dotyczącą życia prywatnego, społecznego i zawodowego ? od rodziny, zainteresowań i zakupów, po ambicje zawodowe czy wydarzenia współczesnego świata. Treści podręczników uzupełniają nagrania MP3 oraz ćwiczenia, które w serwisie i aplikacji wspiera oryginalna metoda inteligentnych powtórek SuperMemo.

W książkach znajdziesz:

-dialogi

-teksty

-ćwiczenia

-listy słownictwa

-objaśnienia gramatyczne

-komentarze

-słownik

-klucz odpowiedzi

Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych w SuperMemo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek SuperMemo, w serwisie i aplikacji SuperMemo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręczników może odbiegać od materiału kursów w SuperMemo.com ? w kursach mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książkach. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie SuperMemo.app.

SuperMemo.com to między innymi:

-indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, iOS), online i offline

-synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami

-nagrania MP3

-rozpoznawanie mowy, które interpretuje Twoją odpowiedź i motywuje Cię do wypowiadania się na głos podczas wykonywania ćwiczeń

-oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Wydawnictwo: SuperMemo World
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 0x0

RECENZJE - Podręcznik - Angielski No problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki, Poziom podstawowy A1-A2, średni B1-B2, zaawansowany C1

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: