SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Jojo Moyes - biografia

Jojo Moyes a właściwie - Pauline Sara Jo Moyes, jest obecnie jedną z najpopularniejszych autorek literatury kobiecej na świecie. Powieści Jojo Moyes wielokrotnie trafiały na listy bestsellerów. Lekkie pióro a jednocześnie umiejętność podejmowania trudnych tematów spowodowały, że po książki Moyes sięgnęły miliony czytelników. Dowodem uznania dla twórczości brytyjskiej autorki jest dwukrotne wręczenie jej nagrody Romantic Novel of the Year Award. Cykl powieści o Lou Clark został sprzedany w milionach egzemplarzy na całym świecie, zyskując status niekwestowanego bestselleru. Na serię składają się: „Zanim się pojawiłeś” – refleksyjna, rozbudowana psychologicznie opowieść o tym, jak wiele może zmienić znalezienie bratniej duszy. Książka „Zanim się pojawiłeś” zdobyła uznanie czytelników na całym świecie. Wielkim sukcesem okazał się również film pod tym samym tytułem – z Emilią Clarke i Samem Claflinem w rolach głównych. "Kiedy odszedłeś" - Czytelnik znajdzie w tej książce wszystko, za co świat pokochał autorkę "Zanim się pojawiłeś" - prawdziwe problemy, rozbudowane postacie, humorystyczne i wzruszające momenty. Jojo Moyes przedstawia uniwersalną historię o troskach i wyzwaniach, które trzeba przejść po stracie ukochanej osoby. "Moje serce w dwóch światach" - Kolejna osłona przygód Luizy Clark, której losy znane nam są od dwóch powieści Jojo Moyes. Moje serce w dwóch światach, to kolejny przykład, że życie może nas zaskoczyć w nieprzewidzianym przez nas momencie. Rzesze czytelniczek sięgnęły także po inne powieści Jojo Moyes. Należą do nich: "Dziewczyna, którą kochałeś", „Ostatni list od kochanka”, „Razem będzie lepiej”, „Srebrna zatoka”, „We wspólnym rytmie”, „Zakazany owoc”.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 34 książek, których autorem jest: Jojo Moyes. Dostępne formaty: miękka, pocket.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: Literatura piękna, nagrody literackie, literature, Książki na prezent 🎁, promocje książkowe, Znak.

Na książki autora Jojo Moyes mamy rabaty sięgające do 45%.
... ...
Zobacz więcej produktów