SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Laugh Track - The National CD

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

muzyka

Wytwórnia 4AD
Data wydania 2023
Nośnik CD
Liczba płyt 1

Opis produktu:

Grupa The National niespodziewanie wydała swój drugi album w 2023 roku! Zatytułowany `Laugh Track` (4AD) w formatach CD i 2LP w sprzedaży pojawi się 17 listopada!
 
12-utworowy `Laugh Track` jest uzupełnieniem i zawiera materiał pierwotnie rozpoczęty podczas tych samych sesji, co `First Two Pages of Frankenstein`, który został opublikowany przez 4AD w kwietniu tego roku.
 
Jeśli `First Two Pages of Frankenstein` reprezentował odbudowę zaufania między członkami grupy po ponad 20 latach spędzonych razem, to `Laugh Track` jest zarówno efektem tej wiary jak i nową deklaracją. Rozkoszując się pomysłem radykalnej zmiany swojego procesu twórczego, The National udoskonalili większość tego materiału podczas tegorocznej trasy koncertowej i uchwycili te wersje podczas improwizowanych sesji w studiu producenta Tuckera Martine`a w Portland.

Prawie ośmiominutowy utwór zamykający album `Smoke Detector` został nagrany w czerwcu podczas próby dźwięku w Vancouver, uzupełniając dzieło pełne spontaniczności i rockowej energii w stylu vintage, które stanowi doskonałe uzupełnienie piosenek zawartych na jego bardziej introspektywnym poprzedniku.

W utworach, które pozostały nieukończone, była jeszcze jednen aspekt, który wykraczał daleko poza łagodność `First Two Pages of Frankenstein`. Aaron Dessner przyznaje, że na przestrzeni lat zespół The National często rezygnował z  pomysłów na nagranie rockowej płyty. `Nie dlatego, że nie lubimy być razem w sali i wymieniać się pomysłami. Po prostu nie było to zbyt produktywne. Opracowaliśmy więc dość skomplikowany sposób budowania piosenek, w których perkusista Bryan [Devendorf] odgrywał bardzo ważną, ale ograniczoną rolę` - mówi. `Tym razem chcieliśmy stworzyć coś, co będzie bardziej żywe, tak aby gra Bryana bardziej napędzała te utwory`.

Pod względem tematycznym nie ma znaczącej różnicy między tymi albumami. Jeśli ten pierwszy ukazywał frontmana Matta Berningera w poszukiwaniu własnego sanktuarium, tutaj jest nowa jasna ocena tego, co naprawdę ma znaczenie. Jego niepohamowana potrzeba intymności jest potęgowana przez coraz większy strach przed nierealnością współczesnego życia.

`Laugh Track` zawiera gościnne występy Phoebe Bridgers i Rosanne Cash, a także kolaborację z Bon Iverem w `Weird Goodbyes`, utworze, który został wydany wcześniej w sierpniu 2022 roku.
 
S
Szczegóły
Dział: Muzyka
Promocje: nowości,  płyty na święta,  Wysyłka 24h
Kategoria: muzyka alternatywna
Wytwórnia: 4AD
Rok publikacji: 2023
Nośnik: CD
Liczba płyt: 1
Utwory: 1. Alphabet City
2. Deep End (Paul`s in Pieces)
3. Weird Goodbyes (feat. Bon Iver)
4. Turn Off the House
5. Dreaming
6. Laugh Track (feat. Phoebe Bridgers)
7. Space Invader
8. Hornets
9. Coat on a Hook
10. Tour Manager
11. Crumble (feat. Rosanne Cash)
12. Smoke Detector
Wprowadzono: 27.10.2023

The National - posłuchaj także

Muzyczne bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Muzyka (CD) - Laugh Track

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: