Książki - starożytność | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Książki historyczne, starożytność

Antyczny świat – początki ludzkości i wielkie cywilizacje. Rzym, Grecja, Egipt, Mezopotamia, Chiny… można by tak długo wymieniać. Jak wyglądało życie ludzkie tysiące lat temu? Po co powstawały piramidy? Jak było naprawdę z historią pisma? To, co pozostało nam po starożytnym Egipcie, Persji czy Rzymie budzi zachwyt po dziś dzień. I choć nie mamy wehikułu czasu, możemy Ci się pomóc przenieść w tamten wyjątkowy okres.

Gdzie dziś wybierzesz się z Gandalfem? Na poszukiwanie sekretów Słowian? Do starożytnych Aten czy Sparty, a może na spotkanie z chińską terakotową armią? Zarówno książki napisane przez największych historyków, jak i popularnonaukowe sprawią, że starożytność stanie Ci się bliższa. Jesteś gotowy odkryć jej magię wspólnie z nami?


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - starożytność. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 268 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 81%.

z53
z53