Książki - XXI wiek | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Poznaj historię XXI wieku!

Historia XXI wieku to wciąż ta, która dzieje się na naszych oczach, dotykająca wielu sfer życia. A my sami wielokrotnie mamy do niej mnóstwo pytań. Ta historia jest o tyle niezwykła, że to my bierzemy udział w jej tworzeniu, biernie czy też czynnie, w zależności od wielu czynników. Stanowi ona odniesienie do tego, co aktualne, a przy tym jest opowieścią o minionych wydarzeniach zahaczających o miniony wiek. Większość z nas była świadkiem tych historii, ma swoje poglądy, odczucia. Dlatego też książki o XXI wieku są nam bliskie i sami nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo.

Książki XXI wieku – historia naszego życia

Dynamiczny rozwój obecnego świata w wielu różnych dziedzinach. Postacie, które znamy z gazet, z internetu, z telewizji, a mające wpływ na dzieje Polski, Europy, czy całego globu. Współczesność pozostawia za sobą mnóstwo pytań, a my chcemy znaleźć na nie odpowiedzi, wielokrotnie skłania do refleksji, czasami nad zjawiskami zakorzenionymi w minionym stuleciu, które trwają do chwili obecnej. Książki XXI wieku pozwalają zrozumieć, przeanalizować i dają nam szansę, aby odnaleźć sens rzeczywistości, w jakiej żyjemy. Szczególnie, że natłok informacji, jakie do nas docierają, nie zawsze umożliwia wychwycenie takiej ilości wątków, pomocnych do skupienia się na każdej kwestii osobno. Historia XXI wieku ujęta w  ostatnich 20 latach, sama w sobie zawiera więcej wątków, ponieważ świadomość historyczna ludzkości pogłębia się. Chętniej gromadzimy źródła związane z naszymi czasami, chętniej sami chcemy kreować nasze dzieje. Ciekawość współczesnego człowieka wobec otaczającego go świata i wydarzeń, których jest świadkiem, zwiększa się, a co za tym idzie, potrzebujemy do tego odpowiednich materiałów. 

Historia XXI wieku – dlaczego jest wyjątkowa?

Historia XXI wieku tym różni się od tej w poprzednich stuleciach, że dzieje się tu i teraz, a my sami odczuwamy skutki tego procesu. Wnikliwa obserwacja tego daje szansę na ułatwienia przechodzenia przez to. Nie od dziś wiadomo, że wiedza znacznie ułatwia rozumienie i funkcjonowanie nas, jako jednostki we współczesności, niezwykle zawiłej i trudnej do pojęcia dla każdego z nas. A na poznawanie kolejnych wydarzeń z naszej historii nigdy nie jest za późno i warto o tym pamiętać.

Książki XXI wieku – dla kogo?

Książki XXI wieku muszą być przystosowane do dynamiki naszego życia i zmian w nim zachodzących, do tego stopnia, że idzie za tym konieczność tego, aby były aktualne w swoich treściach, ale przy tym odnosiły się do historii. Co nie jest łatwym zadaniem w szczególności dla autorów, ponieważ to oni muszą nadążyć za współczesnym czytelnikiem. Jeśli należysz do osób, które każdego dnia śledzą i analizują najnowsze informacje, ale chcesz wiedzieć znacznie więcej, to czas sięgnąć po odpowiednią literaturę, w czym możemy ci pomóc. Pamiętaj o tym, że to ty decydujesz, które informacje będą dla ciebie najistotniejsze, a które nieco mniej ważne. To do ciebie należy wybór obszaru zainteresowań, zgłębianych historii, czy ciekawostek. Z Gandalf.com.pl to zadanie masz ułatwione. Czeka na ciebie mnóstwo tytułów, autorów, a przede wszystkim tematów książek XXI wieku. Świat polityki, zjawisk społecznych, ideologii, a może chęć wyjaśnienia tego, co nas nurtuje w naszej społeczności, tego, czego nie rozumiemy, albo to, czego się boimy, przed czym uciekamy. To wszystko odnajdziesz to właśnie u nas. Nasza bogata oferta daje ci wiele możliwości. Dlatego nie czekaj, przejrzyj ją koniecznie, a z pewnością uda ci się znaleźć coś dla siebie. Wystarczy tylko zapoznać się z szeroką ofertą Gandalf.com.pl i wyruszyć w niezwykłą podróż, którą zapewnią książki o historii.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - XXI wiek. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 164 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 87%. W ofercie mamy między innymi Przetrwałem Afganistan, PUTIN. Człowiek bez twarzy.
z26
1 - 26 z 623 ofert