Książki - archeologia | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Archeologia, wykopaliska

Historia otacza nas na każdym kroku. Stare mury, fundamenty domów, które kiedyś stały w pobliżu naszego własnego, przedmioty zakopane w ziemi… A co dopiero te, które odkrywamy podczas wykopalisk na terenach, gdzie tysiące lat temu rozwijały się wielkie starożytne cywilizacje? Moc zaklęta w przedmiotach sprzed wieków jest wielka – w przeciwieństwie do tego, co zapisane w kronikach z dawnych lat, są obiektywne i kryje się w nich prawda. Ale jej odkrycie wymaga niezwykłej wiedzy i cierpliwości.

I Ciebie interesują odkrycia archeologiczne? Chcesz wiedzieć, czego mogą nas nauczyć umarli i jaką metodologią posługują się archeolodzy? Zanurz się w świat historii – tej bliskiej i bardzo dalekiej, poznając ją właśnie z perspektywy tej dziedziny. Z Gandalfem to proste, bo przygotowaliśmy dla Ciebie najciekawsze wydania poświecone archeologii – zostań dzięki nim odkrywcą!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - archeologia. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 131 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 87%.

z22
z22