Książki - prawniczy | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Thriller prawniczy, sensacja

Zasady prawa nie zawsze idą w parze ze sprawiedliwością. A ta, no cóż, bywa ślepa. Świat prawa i prawników jest pełen meandrów i zaskakujących zwrotów akcji, a wydarzenia, których doświadczają prokuratorzy, sędziowie czy adwokaci niejednokrotnie mogą zmrozić krew w żyłach. Nie wierzysz? Sięgnij po dobry thriller prawniczy, by się o tym przekonać.

Gandalf zapewnia Ci dostęp do najlepszych wydań tego gatunku – począwszy od klasyka gatunku, Johna Grishama, przez Gianrico Carofiglio, aż po Remigiusza Mroza. Oznacza, to, że znajdziesz u nas zarówno bestsellerowe powieści, których tytuły na pewno słyszałeś, jak i prawdziwe perełki, które odkryć po prostu warto. Która z mrocznych prawniczych historii tym razem uzupełni Twoją domową biblioteczkę?


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - prawniczy. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 36 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 74%. W ofercie mamy między innymi Afekt.

z9
z9