Książki - romantyczny | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Thriller romantyczny, sensacja

Kto powiedział, że świat powieści sensacyjnych i thrillerów należy w stu procentach do mężczyzn? Wcale tak nie jest! Również kobiety, poszukujące dreszczyku emocji w wieczornej lekturze, odnajdą w tej kategorii czytadła idealne dla siebie. Przecież mrożącą krew w żyłach historię z tajemnicą w tle można połączyć z romansem. Myślisz, że na kartach romantycznych thrillerów czekają na Ciebie mdłe, schematyczne historyjki, które znają wszyscy? Nic bardziej mylnego!

Jeśli lubisz romanse, ale i cenisz sobie powieści, w których akcja pędzi, nawet na chwilę się nie zatrzymując – sprawdź tytuły w tej kategorii. Przekonaj się, jakie perełki stworzyli choćby Nora Roberts, Gemma Halliday, czy Jayne Ann Krentz – przeniosą Cię w miejsca, które do tej pory Ci się nie śniły!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - romantyczny. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 30 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 75%.

z7
z7