Muzyka: książki, literatura | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Książki o muzyce

Towarzyszy nam codziennie, w drodze, w pracy, szkole, w czasie wolnym czy na imprezach. Muzyka, bo to o niej mowa, towarzyszy ludziom od czasów prehistorycznych. Nie wierzysz? To prawda! Jeśli chcesz dowiedzieć się, czego słuchali nasi przodkowie sprzed wieków oraz jak zmieniła się muzyka na przestrzeni lat,a nawet wieków, zajrzyj do działu książek o muzyce. Daj się porwać nowym dźwiękom razem z Gandalf.com.pl!

Historia muzyki – książki

Obojętne czy interesujesz się konkretnym gatunkiem muzycznym, czy jednym, wybranym wykonawcą. A może chcesz poznać ogólny zarys historii muzyki czy instrumentów? Pop, Rock, Techno, Disco polo, K-pop... Te wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w dziale książek o muzyce. Może dzięki temu dowiesz się, co kierowało muzykami w procesie tworzenia Twojego ulubionego utworu oraz jakie korzenie ma dany gatunek muzyczny. Wiesz, jaka jest różnica pomiędzy hair, a heavy metalem? Jeśli nie, to nie trać czasu i zagłęb się w świat muzycznych książek. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego wykonawcy, zajrzyj do działu z biografiami.

Teoria muzyki – książki

Jeśli śpiewasz lub grasz na jakimś instrumencie, to trafiłeś w dobre miejsce. Grasz? Zapisy nutowe pozwolą Ci odtworzyć melodie znanych kompozytorów, takich jak Chopin, Bach, Moniuszko i wielu innych nazwisk światowej sceny muzycznej. A jeśli lubisz śpiewać, sięgnij po zeszyt z piosenkami lub przyśpiewkami na różne okazje. Znajdziesz tu książki o muzyce z przyśpiewkami ludowymi, wojennymi, świątecznymi, kościelnymi i wieloma innymi. Nie ważne czy dopiero zaczynasz naukę, czy ćwiczysz od lat, na Gandalf.com.pl na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Książki o muzyce – utwory filmowe

Muzyka jest nieodzownym elementem filmów. Często dzięki niej, tytuły filmowe pozostają z nami na dłużej, albo to ze względu na nią, wracamy do nich po czasie. Jeśli interesujesz się filmem, zerknij również do działu z książkami o filmie. Tak samo, jak płyty, istnieje również literatura muzyki, poświęcona utworom pochodzącym z filmów, np. o piosence Dove Vai z filmu Quo vadis. Dodatkowo z książek o muzyce dowiesz się jak zagrać lub zaśpiewać dany utwór. Powodzenia!

Muzyka sprawia, że nasze życie jest bogatsze. Jej dźwięki towarzyszą nam niemal każdego dnia – wprawiając w dobry nastrój, przywołując piękne wspomnienia sprzed lat, relaksując, czy rozkręcając zabawę. Kto ją tworzy? Jak wygląda (lub wyglądało) życie artystów, którzy stali się prawdziwymi ikonami świata muzyki? Sprawdź dział książek o muzyce na Gandalf.com.pl i przekonaj się, że świat dźwięków jest ciekawszy, niż się nam wydaje! 


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - muzyka. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 509 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 93%.
z76
1 - 76 z 1809 ofert