Filmy DC Comics - DVD, Blu-ray, 4k | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Filmy DC Comics

Nawet jeśli jest na sali ktoś, kto nie widział filmów DC Comics, to z pewnością poszczególne tytuły obiły mu się o uszy. Na stronie Gandalf.com.pl znajdziesz najlepsze i najmodniejsze tytuły DC Universe – filmy, które na zawsze odmieniły oblicze filmów o superbohaterach i najgroźniejszych złoczyńcach.

Filmy DC – bohaterowie

Filmy DC z pewnością odznaczają się ciekawym doborem bohaterów. Są oni wyobcowani, tajemniczy, najczęściej naznaczeni straszliwą tragedią. Szukając sensu życia, najczęściej walczą ze złem i niesprawiedliwością.

DC Comics filmy opierają się przede wszystkim na komiksowych historiach lub są luźną ich interpretacją. Wśród najpopularniejszych opowieści ważą się losy Supermana, Batmana i Jokera, Zielonej Latarni, Aquamana. Podobnie jak w przypadku bohaterów Marvela, którzy tworzą razem bohaterów Avengers, w przypadku postaci DC możemy mówić o Lidze Sprawiedliwości.

DC Universe filmy – jak oglądać?

Nim wybierzesz się na najnowszą część Ligi Sprawiedliwości, warto nadrobić zaległości z DC Comics filmów. Zacznij od Człowieka ze Stali, czyli wprowadzenia, które ukaże nam postać Supermana. Następnie możemy obserwować starcie Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości. Legion Samobójców zaprezentuje nam losy wyrzutków i antybohaterów, między innymi Jokera i Harley Quinn. Wonder Woman i pierwsza Liga Sprawiedliwości będą kolejni na liście. Następnie dobrze przyjęty Aquaman z Jasonem Momoa w roli głównej. W 2019 roku mogliśmy śledzić losy Shazam!, czyli chłopca, który dzięki swoim mocom staje się dorosły. W 2020 roku poznaliśmy dalsze losy Harley Quinn w filmie Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) oraz zobaczyliśmy drugą część Wonder Woman 1984. Przed nami kolejne starcia, które czekają ulubieńców publiczności.

Filmy DC remake

Podobnie jak w przypadku Marvela, również wśród filmów DC doszukać się możemy wielu remaków, zwłaszcza wśród najpopularniejszych superbohaterów takich jak Batman, Superman czy Flesh. Scenarzyści coraz chętniej biorą pod lupę także losy złoczyńców, a często ich narodziny (powód ich powstania), jak w przypadku nagrodzonego Oscarem Jokera, w którego wcielił się Joaquin Phoenix. Wcześniej duże poruszenie wywołał Joker zagrany przez Heatha Ledgera w Mrocznym rycerzu – drugiej części trylogii o Batmanie, która powstała w pierwszej dekadzie XXI wieku.

DC Comics filmy i seriale

Wydaje się, że kult superbohaterów tylko zyskał na sile, zwłaszcza że pojawia się coraz więcej historii związanych z postaciami DC Comics. Filmy i seriale przedstawiają bardziej zbieżne, ale i luźne interpretacje historii, które są wielbione przez miliony fanów na całym świecie. Największe fandomy i konwenty odnoszą się właśnie do społeczności, które tworzą fani Marvela i DC. W ofercie Gandalfa znajdziesz najlepsze propozycje filmowe, które zabiorą Cię w alternatywne światy lub przedstawią nowe koncepcje życia na ziemi.


Chcesz obejrzeć nowości filmowe, hity oscarowe, a może najbardziej kultowe filmy ostatnich lat? W naszej ofercie znajdziesz ulubione filmy na DVD i Blu-Ray. Wśród popularnych tytułów wypatrzysz kinowe hity w kategorii: Filmy - DC Comics. Kinematografia w różnych językach świata i kreacjach artystycznych czeka właśnie na Ciebie. Najnowsze i klasyczne filmy w kategorii Filmy - DC Comics znajdziesz w ilości: 119 - a wszystkie tytuły proponujemy w niskich cenach. Popularne na całym świecie hity filmowe otrzymasz w Gandalf.com.pl z rabatem do 60%. Czy widziałeś już: Wonder Woman 1984 (Blu-Ray 3D)?
z9
1 - 9 z 197 ofert