SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Lista. Historia zbrodni niedoskonałych...

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo SAGA Egmont
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy
  • Dostępność niedostępny

Opis produktu:

Porywająca mieszanka literatury obyczajowej, kryminału i czarnej komedii, która bawi i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Adam, mieszkający z kapryśną kotką Niutką, nagle zmaga się z życiowym załamaniem po utracie intratnej posady na rzecz nudnej i pozbawionej perspektyw pracy w firmie ubezpieczeniowej. Kiedy gromadzące się rachunki zaczynają go przytłaczać, decyduje się na podnajem jednego z pokoi - i tu na scenę wkracza Agnieszka, nauczycielka samotnie wychowująca córkę Anię. Okazuje się, że Adam w osobie Agnieszki zyskuje nie tylko lokatorkę, ale też kompankę do skutecznego podreperowania dziury w domowym budżecie... Kiedy uczciwe sposoby na poprawę sytuacji finansowej zawodzą, pozostaje droga przestępcza. Poddany dla żartu pomysł na wyjście z kłopotów niespodziewanie przechodzi w stan realizacji, ściągając na bohaterów całą lawinę problemów. Akcja przyspiesza, a trup ściele się gęsto. Zdołowany Adam, ambitna Agnieszka, słodka Ania i wredna Niutka - kiedy ich drogi się spotkają, nic już nie będzie takie jak przedtem.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Wydawnictwo: SAGA Egmont
Rok publikacji: 2023
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook - Lista. Historia zbrodni niedoskonałych...

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: