SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Bądź sobą, Pinku! Książka o asertywności i stawianiu granic dla dzieci i rodziców trochę też pdf

  • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

ebook

Wydawnictwo Sensus
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

- To jest Pink. Cześć, Pinku! - Cześć. - Pink jest... - Możesz przestać o mnie mówić? Proszę. - Dobrze. Już przestaję. Widzę, że to cię złości. Faktycznie, Pink, mały niebieski stwór, który jedno ucho ma okrągłe, a drugie trójkątne, czuje, że za chwilę nie wytrzyma. Jeszcze moment i coś w nim bardzo głośno krzyknie: Nie chcę tak! Chcę sam o sobie opowiedzieć. Potrzeba DECYDOWANIA O SOBIE, potrzeba SAMODZIELNOŚCI, zdolność mówienia TAK albo NIE, kiedy chce się powiedzieć TAK albo NIE - to jest ASERTYWNOŚĆ. Niezwykle przydatna umiejętność, której i Ty, i Pink możecie się nauczyć, wiesz? Pomóż Pinkowi zrozumieć, na czym polega asertywność, i stać się bardziej samodzielnym! Przeczytajcie wywiad z Autorkami, przeprowadzony przez Paulinę Stanaszek dla `Empik Pasje`.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: dla dzieci i młodzieży,  bajki,  edukacja
Wydawnictwo: Sensus
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 160
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Zbiorowa Praca - przeczytaj też

eBookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - eBook pdf - Bądź sobą, Pinku! Książka o asertywności i stawianiu granic dla dzieci i rodziców trochę też - pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: