SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Życie i Przygody Świętego Mikołaja mobi,epub,pdf

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub
 • pdf

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

ebook

Wydawnictwo Horyzont Idei
Data wydania 2023
Zabezpieczenie Znak wodny
Produkt cyfrowy

Opis produktu:

Oto prawdziwe kompendium wiedzy o Świętym Mikołaju, które stanowi wyczerpującą odpowiedź na odwieczne pytanie dzieci - `a skąd się wziął Święty Mikołaj!` Dzięki tej książce dowiesz się jak wyglądało jego dzieciństwo, dorosłość i późniejsze lata.

Przygotuj się na niezapomnianą podróż i odkrywanie zagadkowej historii Świętego Mikołaja, które ożywią Twoje serce, a dzieciom wymalują uśmiech na twarzy. Zanurz się w cuda i wiarę w magię obdarowywania, które wypełnią wyobraźnię wyjątkową magią.

Na kartach tej pełnej uroku opowieści, Baum przedstawia swój własny oryginalny pomysł na historię Świętego Mikołaja. To opowieść emanująca radością i magią, która jest nośnikiem najpiękniejszych świątecznych wartości, idealna na wspólne chwile w świątecznym Życie i przygody Świętego Mikołaja Franka Lymana Bauma to niezwykła podróż do magicznego świata. Ta książka zaprasza nas do świadectwa fascynujących przygód Świętego Mikołaja, odkrycia jego tajemnic i poznania niesamowitego życia w magicznym lesie pośród niezwykłych stworzeń i cudów.

Najbardziej zdumiewającym aspektem tej pięknej bajki jest zjawiskowe połączenie rzeczywistości z fantazją, ukazujące niezwykłą moc ufności i miłości. Życie i przygody Świętego Mikołaja to nie tylko doskonały prezent dla miłośników świąt, ale także dla każdego, kto szuka magicznych chwil i pragnie uwierzyć, że dobroć jest silniejsza od zła.
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: dla dzieci i młodzieży,  edukacja
Wydawnictwo: Horyzont Idei
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 120
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub, pdf - Życie i Przygody Świętego Mikołaja - mobi, epub, pdf

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: