SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ebook Arystokratka w ukropie mobi,epub

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach.
Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat.
 • mobi
 • epub

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment przeczytaj fragment odsłuchaj fragment

Opis produktu:

NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCA SIĘ CZESKA KSIĄŻKA 2015 ROKU!
Pamiętnik surrealistyczny. Gwarancja czeskiego humoru.

Rodzina Kostków przybyła z USA do Czech do dawnej siedziby rodu - zamku Kostka. Lecz zamiast kultywować szlacheckie tradycje, Kostkowie muszą zmierzyć się z morawską rzeczywistością, która bardzo odbiega od ich wyobrażeń o życiu arystokracji. Kilogramy antydepresantów i hektolitry orzechówki nie rozwiązują pojawiających się problemów. Tymczasem na zamku nieuchronnie rozpoczyna się dochodowy sezon turystyczny, a nikt, łącznie ze służbą, nie przywykł do ciężkiej pracy...
 
PRZECZYTAJ O WYBORNYCH PERYPETIACH W CZESKIM STYLU:
- jak fani Heleny Vondraczkowej demolowali zamkowe eksponaty,
- kto kolaborował z Himmlerem,
- czy szkolna wycieczka może napawać większą grozą niż martwa pokojówka w kominie?
 
DAJEMY GWARANCJĘ:
- wartkiej akcji
- inteligentnego humoru
- wytrawnych dialogów
UWAGA: CZYTANIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
S
Szczegóły
Dział: Ebooki pdf, epub, mobi, mp3
Kategoria: literatura piękna,  powieść komediowa
Wydawnictwo: Stara Szkoła
Rok publikacji: 2016
Język: polski
Zabezpieczenia i kompatybilność produktu (szczegóły w dziale POMOC): *Produkt jest zabezpieczony przed nielegalnym kopiowaniem (Znak wodny)

Evzen Bocek - przeczytaj też

RECENZJE - eBook, multiformat: mobi, epub - Arystokratka w ukropie - mobi, epub

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

ilo99

ilość recenzji:2381

brak oceny 28-09-2016 11:12

Sięgnęłam po tę książkę bez przesadnego entuzjazmu. Pierwsza część była przyjemna, ale bez fajerwerków, więc nie spodziewałam się takiej erupcji humoru. Ubawiłam się setnie. Autor napisał tę książkę tak jak lubię, to znaczy z pozoru niewinne zdania, okazują się bezlitośnie zabawne. Ot, choćby takie: ?Tabela porównawcza starych i nowych cen wzbudza podejrzenie, że w mieście właśnie odkryto tabliczkę mnożenia?. A już porównania, to sam majstersztyk. Jedyne w swoim rodzaju, dopracowane, zachwycające niebotycznie. Żeby nie być gołosłowną załączam przykład ? ?efektywność jego pracy jest na poziomie francuskiego związkowca?. Jeden z wielu. Naprawdę wielu. Zresztą żart jest nie tylko językowy. Również sytuacyjny. Wizyty na zamku wycieczek (niezależnie od wieku uczestników) dostarczają czytelnikowi sporo rozrywki. Nadal spożywana jest głównie gęsina, popijana orzechówką i zakąszana prozakiem. Ot, taki swoisty koloryt czeskiej arystokracji. Z ręką na sercu polecam wszystkim. Również tym, którzy ominęli pierwszą część. Z powodzeniem mogą rozpocząć znajomość z Marią Kostką od tej powieści.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?