Bazy pod makijaż: kryjące, przedłużające trwałość i rozświetlające
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Baza pod makijaż? U nas znajdziesz wszystko!

Ci z nas, którzy zgłębili lub zgłębiają tajniki makijażu, wiedzą, że wcale niełatwo jest dobrze dobrać kosmetyki tak, aby odpowiadały nam w każdym calu. Tu coś za jasne lub zbyt ciemne do naszej karnacji, tam za mocny kolor, który wręcz krzyczy na naszych powiekach lub ustach, a jeszcze gdzie indziej kompletnie brak jakiegokolwiek zauważalnego efektu, bo innego jasnego koloru nie znaleźliśmy, a ten, który był, jest aż za delikatny. Jednak nie musi tak być! Zajrzyj do nas na Gandalf.com.pl i przejrzyj wiele stron oferowanych przez nas produktów do makijażu: od bazy pod makijaż po jego utrwalacze, setki kremów i innych potrzebnych nam do pielęgnacji rzeczy. A kiedy już zadbamy o naszą twarz, warto też zajrzeć i wyhaczyć jakieś super perfumy, które jeszcze bardziej nas rozświetlą! 

Baza pod makijaż to podstawa!

Większość z nas już pewnie o tym wie, ale warto przypomnieć, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry na spotkanie z różnego rodzaju innymi kosmetykami. Kiedy mowa jest o skórze twarzy i przygotowaniu jej na robienie make-upu na sam początek musimy pamiętać o bazie pod makijaż. Choć jest to coś, co teoretycznie jest niewidoczne, to jednak pełni bardzo ważną funkcję. Dlaczego? Bo ma bezpośredni kontakt ze skórą, co oznacza, że wchodzi z nią w różne reakcje i najbardziej na nią oddziałuje. Tutaj warto też zwrócić uwagę na to, że bardzo ważne jest, aby wybrać dobrą bazę pod makijaż, czyli taką, która będzie nam odpowiadać, ale też taką, która pomoże naszej skórze, a nie zaszkodzi. 

Pamiętaj, wybierz dobrą bazę pod makijaż

Baza pod makijaż to nic innego jak kosmetyk wspomagający naszą twarz. Nie pełni ona jednak tylko jednej funkcji. Dobra baza pod makijaż nie tylko wygładzi naszą cerę, pozbywając się nierówności, ale także przedłuży działanie innych kosmetyków - sprawi, że podkład, puder itp. będą się dłużej trzymać i wyglądać świeżo, a także wyrówna nam koloryt skóry, ujednolicając go. 

Baza matująca pod makijaż 

Wśród baz pod makijaż możemy wyróżnić różne jej rodzaje. Jedną z najbardziej poszukiwanych jest baza matująca pod makijaż. Jest ona przede wszystkim zalecana dla osób z cerą tłustą i mieszaną, gdyż właśnie taka cera ma skłonności do wydzielania nadmiernej ilości sebum, które zatyka pory, co powoduje niechciany przez wielu efekt świecenia się. Baza matująca pod makijaż zakrywa tego rodzaju efekty, zasłania także wypryski i inne niedoskonałości, które pojawiają się na twarzy. Warto jej też użyć, kiedy bardzo nam zależy na wyrównaniu koloru. 

Wybierz najlepszą dla siebie bazę pod makijaż!

Baza pod makijaż robi się coraz bardziej popularna. Kiedyś znajdowaliśmy ją przede wszystkim u profesjonalnych kosmetyczek, teraz zaopatrza się w nią coraz więcej osób robiących sobie regularny make-up. Dla tych, którzy dopiero powoli odkrywają jego świat przypominamy raz jeszcze, aby w momencie wybrania idealnej dla siebie bazy pod makijaż, wybrać taką, która spełni wszystkie nasze oczekiwania, poprawi to, co chcemy poprawić, zakryje to, co chcemy zakryć, ale w tym wszystkim będzie przede wszystkim bezpieczna. Używanie dobrej bazy pod makijaż to podstawa dobrego, pięknego i trwałego make-upu.


z21
1 - 21 z 493 ofert