Eyelinery i kredki do makijażu oczu | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Eyelinery i kredki do oczu – pomocnicy w wykonaniu perfekcyjnego makijażu

Marzy Ci się efektowne kocie oko, a może chcesz tylko delikatnie poprawić jego kształt? Makijaż oczu to bardzo ważna kwestia, wymagająca sporo wprawy i treningu. Kredka do oczu i eyeliner to podstawowe wyposażenie każdej fanki podkreślania oczu. Możesz zaszaleć, decydując się na odważne kolory, jak niebieski, zielony, brązowy albo złoto czy srebro, a możesz też postawić na klasykę – czarny eyeliner do oczu lub kredkę. Zarówno jeden, jak i drugi kosmetyk sprawdza się zarówno w makijażu na specjalne okoliczności, jak i w tym codziennym. Kreska nada Twojemu spojrzeniu uwodzicielski charakter i sprawi, że Twoje oczy będą przykuwać uwagę. Do eyelinera lub kredki do oczu dobierz jeszcze odpowiednią maskarę i powalaj samym spojrzeniem! Tusze do rzęs o różnych właściwościach znajdziesz w kategorii z maskarami na Gandalf.com.pl!

Eyeliner czy kredka do oczu – co wybrać?

Zarówno kredka do oczu, jak i eyeliner to znane kosmetyki do makijażu oczu. I choć mogą wydawać się podobne, to makijaż nimi wykonany jest zupełnie inny. Jeśli chcesz wykonać delikatną kreskę nad linią rzęs – wybierz kredkę do oczu. Dzięki temu uzyskasz efekt zagęszczonych rzęs, a sam makijaż będzie lekki i idealny na co dzień. Musisz jednak pamiętać, że kredka do oczu należy do kosmetyków o obniżonej trwałości – łatwo się zmywa i ściera. Eyeliner do oczu to coś dla fanek mocniejszego makijażu. Kreska nim wykonana jest bardziej wyrazista, efektowna i przede wszystkim trwalsza od kredki do oczu. Posługiwanie się eyelinerem wymaga jednak wprawy, dlatego nie zrażaj się, jeśli nie wyjdzie Ci idealna kreska na jednym i na drugim oku, już przy pierwszym podejściu. 

Eyelinery do oczu – w jakich występują formach?

Eyelinery do oczu występują pod różną postacią. Możemy zdecydować się na taki w formie flamastra, żelu lub tuszu. Najpopularniejszą opcją jest eyeliner w płynie, ale i tutaj mamy szeroki wybór, bowiem do dyspozycji mamy eyelinery do oczu nakładane pędzelkiem lub takie z gąbeczką. Który typ jest najlepszy? To uzależnione jest od tego, jak efektowną kreskę chcesz wykonać i jakie umiejętności już posiadasz. Eyeliner do oczu z pędzelkiem pozwoli dopracować każdy szczegół naszego makijażowego dzieła, ponieważ jest najbardziej precyzyjny. Flamaster z kolei jest najwygodniejszą formą, więc może się okazać najlepszym wyjściem dla początkujących. Żeby przekonać się, jaka forma jest stworzona dla Ciebie, będziesz musiała wypróbować różne możliwości! 


image

Nowości - kredki/eyelinery

z66
1 - 66 z 1570 ofert