Błyszczyki do ust | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Błyszczyk

Otul swoje usta zjawiskowym kolorem i przyciągaj wzroki uśmiechem! Na Gandalf.com.pl znajdziesz błyszczyki, dzięki którym wykonasz perfekcyjny makijaż ust – zarówno na co dzień, jak i na specjalne, wieczorowe okazje. 

Błyszczyki do ust ­– jak wybrać?

Jeśli wolisz stawiać na makijaż oczu, warto pomyśleć o delikatnym podkreśleniu ust. Sprawdzą się tutaj błyszczyki transparentne, dodatkowo podkreślające naturalny wygląd.

Wśród popularnych odcieni znajdziemy różowy, czerwony, brązowy, beżowy, ale także wiele niecodziennych wersji. Możesz wybrać błyszczyki do ust o niskim, średnim lub wysokim poziomie krycia.

Współczesne produkty związane z błyszczykami mogą zapewnić Ci efekt brokatowy, satynowy, perłowy, a także połysk i rozświetlenie ust oraz matowe wykończenie. Coraz popularniejsze są błyszczyki powiększające usta.

Błyszczyk – jaki powinien być?

Najlepsze błyszczyki mają aksamitną konsystencję i są łatwe w nałożeniu. Warto wybierać takie, które pozwolą się cieszyć długotrwałym efektem. Wybieraj te, które nie zostawiają lepkiego efektu. Błyszczyki do ust mają przede wszystkim nawilżać usta, a dopiero potem nadają im lekki kolor.

Jeśli chodzi o skład kosmetyków – błyszczyki tworzone są z kwasu hialuronowego, gliceryny, witaminy E. Niektóre działają regeneracyjnie, inne powiększająco. Błyszczyki powiększające zawierają drobinki, które odbijają światło, dzięki czemu optycznie wydają się większe.

W okresie wakacyjnym warto wybierać kosmetyki ochronne – błyszczyki zawierające filtr UV. Są również błyszczyki wodoodporne, idealne na plażę.z64
z64