SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Trylogia międzygwiezdna Zagubiona przyszłość (twarda)

Trylogia międzygwiezdna Tom 1

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Stalker Books
Data wydania 2023
Oprawa twarda
Liczba stron 660

Opis produktu:

Niniejsze wydanie `Zagubionej przyszłości` oparte jest na edycji wydawnictwa Iskry z 1957 roku. W tym drugim książkowym wydaniu Autorzy wrócili do pierwotnych koncepcji książki, a w szczególności układem wątku fabularnego, do wersji opublikowanej w latach 1953-1954 w odcinkach w `Ilustrowanym Kurierze Polskim`. Pierwsze bowiem wydanie książkowe z 1954 roku znacznie odbiegało od pierwszej wersji wskutek narzuconych zmian redakcyjnych.

CM-2 czyli almeralitowy satelita Celestia wyruszył w końcu XX wieku z Układu Słonecznego w kierunku Alfy Centauri. Od wielu pokoleń (jest rok 2407) w beznadziejnej podróży unosi na swych pokładach około pięciu tysięcy ludzi. Niewielkie społeczeństwo jest silnie podzielone na kasty niewolników, robotników, techników, naukowców, rządzących.

Na Celestii panują rządy autokratyczne kilku rodów, które przed laty podjęły decyzję o ucieczce z Ziemi. Warunki bytowania na stacji pogarszają się, a bunt mieszkańców zbiega się z pojawieniem się w pobliżu Celestii nowoczesnego statku z Ziemi, Astrobolidu. Dyktator habitatu nie informuje o tym fakcie ludności i robi wszystko, by ziemski statek zniszczyć.


S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Fantastyka,  Science-fiction,  Światy alternatywne,  książki na jesienne wieczory
Wydawnictwo: Stalker Books
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 200x130
Liczba stron: 660
ISBN: 9788366280502
Wprowadzono: 05.08.2023

RECENZJE - książki - Trylogia międzygwiezdna Zagubiona przyszłość, Trylogia międzygwiezdna Tom 1 - Andrzej Trepka, Krzysztof Boruń

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: