Tarot i astrologia w praktyce - Beata Matuszewska - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
przeczytaj fragment

Tarot i astrologia w praktyce (miękka)

książka

Tarot i astrologia w praktyce - opis produktu:

Jakie tajemnice skrywają obie te dziedziny i dlaczego warto je połączyć? Tarot i astrologia mają bardzo wiele cech wspólnych. Tarotowe Buławy to astrologiczny żywioł ognia, Kielich - wody, Miecze - powietrza, a Pentakle - ziemi. Zarówno Tarot, jak i astrologia opisują wpływy działające we wszechświecie i określają ludzkie usposobienia. I Tarot i astrologia odpowiadają na wszystkie pytania - i te bardzo ważne i te o mniejszym znaczeniu, o przeszłości, przyszłości i teraźniejszości, pokazują słuszny kierunek działań, możliwości i ograniczenia. Tarot to spontaniczna i intuicyjna interpretacja, podczas gdy astrologia dokładnie i ściśle określa możliwość i czas czekającego Cię wydarzenia. To pierwsza taka publikacja na rynku - połączenie twórczej wyobraźni Tarota z precyzyjną i logiczną astrologią. Dwa sposoby, dzięki którym możesz poznawać świat, innych ludzi i... siebie. To dzięki wzajemnemu przenikaniu obu tych dziedzin osiągniesz zrozumienie tego, co przed Tobą. Razem wyznaczają one szczęśliwe kierunki i ostrzegają przed nieszczęśliwymi wydarzeniami. Współgrając ze sobą pozwalają zaakceptować to, co nieuchronne.

Książka Tarot i astrologia w praktyce pochodzi z wydawnictwa Studio Astropsychologii. Autorem książki jest Beata Matuszewska. Należy do gatunków: ezoteryka, wróżby, astrologia, Tarot. Książka Tarot i astrologia w praktyce liczy 342 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Tarot i astrologia w praktyce

4.7/5 ( 3 oceny )
  5
  2
  4
  1
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Malinka

 • 9-11-2010
 • 09:54

Autorkę znałam z wcześniejszej książki "Tarot bez tajemnic". Już wtedy spodobał mi się jej styl opowiadania o tarocie. Nie każdy ma taki dar, by tak zaciekawić i tak go opisywać. Intrygujące - na początku - połączenie tarota z astrologią okazało się dla mnie zaskakujące. Bo co ma logiczna i matematyczna astrologia do intuicyjnej interpretacji kart? A otóż ma i to dużo. Na przykład, cztery żywioły: woda, powietrze, ogień i ziemia mają swoje odpowiedniki w czterech dworach tarotowych: buławach, kielichach, mieczach i pentaklach. Dla mnie odkrywcze. Nigdy o tym nie pomyślałam. Z tego punktu patrząc zaczyna być naprawdę ciekawie. Naprawdę warto zajrzeć do tej książki!

Czy recenzja była pomocna?