Szum - Cass R. Sunstein - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Media Rodzina
Data wydania 2022
Oprawa miękka
Ilość stron 520
 • Wysyłka 24h + czas dostawy
  Ten produkt zamówiony do godz. 12 zostanie wysłany jeszcze dzisiaj! Dotyczy zamówień potwierdzonych, opłaconych przez pobranie, PayU, kartą.
 • Okazje na książki w promocji!

Szum - opis produktu:

Najnowsza książka uznanego psychologa, jednego z najwybitniejszych myślicieli współczesności Daniela Kahnemana (m.in. autora bestselleru Pułapki myślenia), który wraz z uznanymi naukowcami Olivierem Sibonym i Cassem R. Sunsteinem podejmuje temat szumu, czyli rozbieżności w osądach. Autorzy z jednej strony analizują pojęcie tendencyjności, a z drugiej szumu, który wpływa na rozbieżności w decyzjach fachowców rozpatrujących oddzielnie te same sprawy. Pokazują szkodliwe skutki szumu na różnych polach: w medycynie, prawie, prognozach ekonomicznych, kryminalistyce, decyzjach bankowych, ochronie dzieci, recenzjach występów, doborze pracowników. Gdziekolwiek jest osąd, tam jest szum. Jednak najczęściej ludzie i organizacje nie są tego świadomi. Zaniedbują szum. Dzięki prostym środkom zaradczym można zredukować zarówno szum, jak i stronniczość, a w efekcie podejmować lepsze decyzje.

Szum - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Szum, od Cass R. Sunstein, Daniel Kahneman, Olivier Sibony. Szum spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Cass R. Sunstein, Daniel Kahneman, Olivier Sibony. Nie będziesz żałował! Szum i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Szum pochodzi z wydawnictwa Media Rodzina. Autorami książki są Cass R. Sunstein, Daniel Kahneman, Olivier Sibony. Należy do gatunków: książki o pewności siebie, książki o pozytywnym myśleniu, książki o psychologii, książki o psychopatach, książki o życiu, nauki humanistyczne. Książka Szum liczy 520 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: wysyłka 24h
Kategoria: książki o pewności siebie,  książki o pozytywnym myśleniu,  książki o psychologii,  książki o psychopatach,  książki o życiu,  nauki humanistyczne
Wydawnictwo: Media Rodzina
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 145x205
Ilość stron: 520
ISBN: 9788380089624
Wprowadzono: 22.04.2022

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

Cass R. Sunstein, Daniel Kahneman, Olivier Sibony - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Szum - Cass R. Sunstein, Daniel Kahneman, Olivier Sibony

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: