System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3 - Jerzy Jaskiernia - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3

  • Promocja
    image-promocja

System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3 - opis produktu:

W tomie System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych ukazane zostało funkcjonowanie mechanizmów ustrojowych Rzeczypospolitej Polskiej w trakcie pandemii COVID-19 (m.in. konsekwencje nieogłoszenia stanu nadzwyczajnego, uwarunkowania procesu ustawodawczego oraz działania władz państwowych i samorządowych). Szczegółowej analizie poddano ochronę wolności i praw politycznych (w tym wolności poruszania się, wolności słowa, wolności zgromadzeń i praw wyborczych), a także praw społecznych i ekonomicznych (m.in. prawa do życia i zdrowia, wolności i praw gospodarczych, prawa do nauki, praw konsumentów). W obszarze zainteresowania autorów znalazły się ponadto prawo do sądu (np. konsekwencje dla postępowań karnych, cywilnych i administracyjnych) oraz ochrona praw w postępowaniach przed organami władzy publicznej w czasie pandemii (m.in. udzielanie ochrony prawnomiędzynarodowej na terytorium RP, zatrzymanie, postępowanie penitencjarne, postępowania podatkowe i karnoskarbowe).

System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3 - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3, od Jerzy Jaskiernia, Kamil nauk. Spryszak. System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3 spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jerzy Jaskiernia, Kamil nauk. Spryszak. Nie będziesz żałował! System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3 i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3 pochodzi z wydawnictwa Adam Marszałek. Autorami książki są Jerzy Jaskiernia, Kamil nauk. Spryszak. Należy do gatunków: nauki społeczne, prawo. Książka System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3 liczy 978 stron. Jej wymiary to 160x225. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo
Wydawnictwo: Adam Marszałek
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2022
Wymiary: 160x225
Ilość stron: 978
ISBN: 9788381805414
Wprowadzono: 05.07.2022

RECENZJE - książki - System ochrony praw człowieka w Polsce w czasie wyzwań pandemicznych. Tom 3 - Jerzy Jaskiernia, Kamil nauk. Spryszak

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: