Słownik budowlany polsko-angielski angielsko-polski - Jacek Gordon - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Słownik budowlany polsko-angielski angielsko-polski (miękka)

 • Promocja
  image-promocja

książka

Słownik budowlany polsko-angielski angielsko-polski - opis produktu:

Słownik zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych haseł, słów i zwrotów z zakresu budownictwa i jest przeznaczony dla osób, które zamierzają pracować w sektorze budowlanym za granicą, w szczególności w krajach, w których język angielski jest językiem urzędowym lub jest szeroko używany (np. Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Islandia, Niemcy i inne).

Słownik zawiera specjalistyczne słownictwo budowlane, może więc być przydatny dla wszystkich, którzy mają związek z branżą budowlaną i jest im potrzebna znajomość angielskiego słownictwa budowlanego.

Hasła angielskie posiadają załączoną transkrypcję fonetyczną ich wymowy, zarówno w części angielsko-polskiej, jak i polsko-angielskiej.

Na płycie CD znajduje się słownik w wersji elektronicznej. Program uruchamiany jest w przeglądarce internetowej off-line (bez konieczności połączenia z Internetem). Aplikacja może być użytkowana nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych z zainstalowaną przeglądarką internetową.

Książka Słownik budowlany polsko-angielski angielsko-polski pochodzi z wydawnictwa Level Trading. Autorem książki jest Jacek Gordon. Należy do gatunków: nauka języków, język angielski, słowniki, nauki ścisłe, różne, słowniki. Książka Słownik budowlany polsko-angielski angielsko-polski liczy 220 stron. Jej wymiary to 140x185. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Słownik budowlany polsko-angielski angielsko-polski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 11 ocen )
 • 5
  9
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: