Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD - Jacek Gordon - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD

 • Promocja
  image-promocja

książka

 • Wydawnictwo Level Trading
 • Oprawa miękka
 • Ilość stron 380
 • Wysyłamy w 24h - 48h + czas dostawy
 • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD - opis produktu:

Niniejsza publikacja jest przeznaczona dla osób, które mają już pewne podstawy języka angielskiego i chcą poprawić jego znajomość poprzez naukę ważnych zwrotów i konstrukcji funkcjonujących w języku angielskim. Zdania i dialogi są dobrane nie tylko pod kątem ich przydatności w określonych kontekstach użycia - ale także tak - aby były przeglądem rozmaitych konstrukcji gramatycznych w języku angielskim oraz charakterystycznych zwrotów idiomatycznych jakie funkcjonują w tym języku. Podręcznik jest podzielony na sekcje tematyczne w których znajduje się ponad 3000 zdań lub dialogów związanych z tematem danej sekcji. Wszystkie zdania i dialogi są nagrane na płycie CD oraz dodatkowo posiadają pełną transkrypcję fonetyczną ich wymowy podaną w podręczniku. Na płycie CD znajduje się ponad 660 minut profesjonalnych nagrań zapisanych w formacie mp3. Nagrania angielskie są dokonane w brytyjskiej wersji językowej. Lektor angielski - Alex Wood Lektor polski - Klaudia Buchacz

Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD, od Jacek Gordon. Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Jacek Gordon. Nie będziesz żałował! Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD pochodzi z wydawnictwa Level Trading. Autorem książki jest Jacek Gordon. Należy do gatunków: nauka języków, język angielski, rozmówki i konwersacje, słownictwo. Książka Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD liczy 380 stron. Jej wymiary to 105x145. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauka języków,  język angielski,  rozmówki i konwersacje,  słownictwo
Wydawnictwo: Level Trading
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 105x145
Ilość stron: 380
ISBN: 9788364051999
Wprowadzono: 28.10.2020

RECENZJE - książki - Samouczek angielski Naucz się zwrotów przydatnych w różnych sytuacjach + CD - Jacek Gordon

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: