SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Siła przetrwania

Syndykat Tom 2

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

Opis produktu:

Daniel Rokita, zwany Diabłem, w pełni zasługuje na swój pseudonim. Tym, którzy wchodzą mu w drogę, potrafi zgotować prawdziwe piekło. Ale bycie prawą ręką bossa poznańskiej mafii, ma swoją cenę. Diabeł już raz ją zapłacił. A raczej zrobił to ktoś, kogo kochał. Nigdy więcej na to nie pozwoli. Nawet jeśli oznacza to wieczną samotność. Ewa nie boi się szybkiego i niebezpiecznego życia. Bardziej przeraża ją to, że przy Danielu traci głowę. I czujność. A stąd już tylko krok do uczucia, które może zniszczyć ich oboje. W tym świecie miłość to oznaka słabości. I tylko nielicznym udaje się dotrzeć do raju.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: Literatura piękna,  Dla kobiet,  Powieść erotyczna,  Romans,  książki na jesienne wieczory,  książki o mafii
Wydawnictwo: Wydawnictwo JakBook
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Liczba stron: 360
ISBN: 9788367685238
Wprowadzono: 31.08.2023

Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska - przeczytaj też

RECENZJE - książki - Siła przetrwania, Syndykat Tom 2 - Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

@za_czy_ta_na

ilość recenzji:154

28-10-2023 09:20

?- Płacz, Ewuniu. Wypłacz wszystko, wyrzuć z siebie. Jestem tu po to, aby zabrać od ciebie to całe gówno. Przyjmę wszystko piękna, a ty się oczyść. Razem damy radę. Przecież wiesz".

Po ?Siłę przetrwania" sięgnęłam natychmiast po skończeniu pierwszego tomu. Daniel Rokita zaintrygował mnie już wtedy. Spodobało mi się jego poczucie humoru i luzackie podejście do życia. I ta książka też właśnie taka jest! Dostajemy tu więcej humoru i więcej luzu, chociaż niech was to nie zmyli, ta książka wcale nie jest taka miła i lekka. Co to to nie. To bardziej waga średnia niż piórkowa.

Daniel jest prawą ręką Gabriela Kreisa bossa poznańskiej mafii i zdążył już niejednokrotnie poczuć gorzki smak pełnionej funkcji.
Obrazy wydarzeń z przeszłości nawiedzają go w koszmarach, a on gotów jest skazać się na wieczną samotność, byleby już żadna kobieta nigdy nie musiała przez niego cierpieć.
Sytuacja nabiera zupełnie innych kształtów, gdy w życiu Diabła ponownie pojawia się piękna Ewa, która niemal tak samo jak ta biblijna wystawia jego wolę na ciężką próbę. Chemia między tą dwójką wyczuwalna jest na odległość kilkudziesięciu kilometrów, jednak oboje, dźwigając na swoich barkach traumy przeszłości boją się do siebie zbliżyć.

To była szalenie wciągająca i ekscytująca lektura. Niebezpieczna i zaskakująca akcja poprzeplatana zabawnymi dającymi chwile rozluźnienia dialogami była niczym połączenie chilli z czekoladą. Ambrozja.

Autorki stworzyły naprawdę świetnych, dających się lubić bohaterów i tu pewnie zapytacie, jak można lubić gościa, który potrafi zabić z zimną krwią? Sama się nad tym zastanawiam, bo nie oszukujemy się Daniel pokazał kilka razy, dlaczego nazywają go Diabłem. Dla wrogów i każdego, kto w jakikolwiek sposób zagraża jego bliskim jest bezlitosny. Facet ten jest niebezpieczny, mściwy i nieobliczalny, ale posiada też drugą, łagodniejszą twarz.
Mówią, że miłość jest oznaką słabości, a jak było w przypadku Daniela Rokity? Czy uczucie, jakie żywił do Ewy zrobiło z niego mięczaka, czy wręcz przeciwnie naładowało niewyobrażalną siłą? Siłą, która pozwoliła im przetrwać?

Gorąco zachęcam was do lektury, a sama zabieram się za historię Glisty.

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?