Ptaki i wilki - Simon Parkin - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ptaki i wilki (twarda)

Tajna gra, która odwróciła losy II wojny światowej

  • Promocja
    image-promocja

książka

Ptaki i wilki, Tajna gra, która odwróciła losy II wojny światowej - opis produktu:

`Intrygująca, prawdziwa opowieść o wojnie, grupie niesamowitych kobiet i jednej z najważniejszych gier wojennych w historii. Przeczytajcie ją, zanim wezmą się do niej filmowcy`.

Tom Mouat, oficer ds. gier wojennych w brytyjskiej Akademii Obrony Narodowej.

Rok 1941. Bitwa o Atlantyk przybiera dramatyczny obrót. Churchill ukrywa przed społeczeństwem liczbę zatopionych jednostek i poległych marynarzy. Jeśli nic się nie zmieni, głód może zmusić Wielką Brytanię do kapitulacji.

W tym krytycznym momencie na scenie pojawiają się niezwykli bohaterowie. Na początku 1942 roku emerytowany komandor wraz z grupą błyskotliwych kobiet, z których najmłodsza ma zaledwie siedemnaście lat, wchodzi w skład tajnej jednostki do spraw strategii. Na górnym piętrze uszkodzonego bombami budynku w Liverpoolu całymi dniami tworzą i toczą gry wojenne, skutecznie rozpracowując taktykę U-Bootów.

Simon Parkin przedstawia porywającą opowieść o kluczowej bitwie drugiej wojny światowej, ujawniając ukryte dotąd w cieniu postacie, ich pomysłowość i nieustępliwość. Przenosi nas z dusznych kabin U-Bootów do brytyjskiego pokoju operacyjnego, w którym w napiętej atmosferze nanoszono na mapę przebieg strategicznej gry na śmierć i życie.

Ptaki i wilki - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Ptaki i wilki, od Simon Parkin. Ptaki i wilki spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Simon Parkin. Nie będziesz żałował! Ptaki i wilki i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Ptaki i wilki Tajna gra, która odwróciła losy II wojny światowej, pochodzi z wydawnictwa REBIS. Autorem książki jest Simon Parkin. Należy do gatunków: historia, II wojna światowa, powszechna XX wiek. Książka Ptaki i wilki liczy 348 stron. Jej wymiary to 150x225. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: historia,  II wojna światowa,  powszechna XX wiek
Wydawnictwo: REBIS
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: 150x225
Ilość stron: 348
ISBN: 9788381882125
Wprowadzono: 25.01.2021

RECENZJE - książki - Ptaki i wilki, Tajna gra, która odwróciła losy II wojny światowej - Simon Parkin

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: