SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Przemiana (twarda)

Podróż do siły i wolności

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Otwarte
Data wydania 2024
Oprawa twarda
Liczba stron 304
 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
 • IPP kod Lato25 produkty

Opis produktu:

Ukochana przyjaciółko mojego serca!

W życiu wielokrotnie doświadczałam różnego rodzaju zmian. O jednych decydowałam sama, inne spadły na mnie nieoczekiwanie. Każda była wyzwaniem, wywoływała pytania i refleksje, przynosiła zaskakujące odkrycia. Gdy jednak stałam już pewnie "na drugim brzegu", czułam ogromną wdzięczność za trudy każdej podróży, która stała się moim udziałem. Żadnego z tych doświadczeń nie żałuję.

Chociaż pragniemy łatwego i spokojnego życia, to właśnie przemiany kształtują nas jako ludzi, sprawiają, że wzrastamy, a nasza codzienność staje się pełniejsza.

Przemiana to przestrzeń pomiędzy chaosem a spokojem. Nie spiesz się, rozwój następuje powoli. Daj sobie czas, opiekuj się sobą z czułością i mądrością. Twoja podróż jest niepowtarzalna, a idąc naprzód, wytyczasz unikalną, świętą ścieżkę.

W tej książce dzielę się swoim osobistym doświadczeniem. Cieszę się, że mogę odbyć tę podróż do siły i wolności razem z Tobą. Obyśmy zawsze byli otwarci i nieustannie gotowi na przemianę. Obyśmy z zaufaniem i radością kroczyli po jasnej stronie mocy. Obyśmy doświadczali szczęścia, dobrostanu i trwałego spełnienia.


Właśnie zaczyna się nasza nowa przygoda.

Niech będzie piękna!

- Z miłością Agnieszka


S
Szczegóły
Dział: Książki
Wydawnictwa: Znak
Kategoria: Poradniki,  Samodoskonalenie
Wydawnictwo: Otwarte
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Rok publikacji: 2024
Wymiary: 140x210
Liczba stron: 304
ISBN: 9788381353939
Wprowadzono: 13.05.2024

RECENZJE - książki - Przemiana, Podróż do siły i wolności - Agnieszka Maciąg

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 2 oceny )
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

BRUNETTE BOOKS

ilość recenzji:798

31-05-2024 18:09

"Przemiana. Podróż do siły i wolności" Agnieszki Maciąg to książka, która udowadnia, że nie wolno czekać na gwiazdkę z nieba tylko trzeba wziąść się w garść, uwierzyć w siebie i żyć najpiękniej jak się potrafi. Autorka pokazuje nam, że nieustannie zmieniamy się i nigdy nie jest za późno na zmiany w naszym życiu. W książce znajdziecie różne narzędzia, dzięki którym będziecie mogli pójść ścieżką metamorfozy. Spojrzycie na siebie inaczej i doznacie przemyśleń. Przekonacie się, że warto otwierać się na innych i pomagać innym, bo w ten sposób wzbogacamy własny wewnętrzny świat. Warto rozwijać się. Natomiast, żeby osiągnąć cel trzeba zmienić przyzwyczajenia, wypracować nowe i zdrowe nawyki, podejmować świadome wybory. Codziennie trzeba robić drobne kroki, by zmieniać swoje nawyki. Warto żyć bez nienawiści, zazdrości, lęku i oceny, bo to prowadzi do destrukcyjnych zachowań. Ciągłe uczenie się i autorefleksja również są istotne. Ważne są relacje międzyludzkie, osoby wspierające i motywujące nas mogą ułatwić nam osobistą przemianę. Sprostanie wyzwaniom wymaga od nas cierpliwości, wytrwałości i pozytywnego nastawienia. Autorka zwraca uwagę na to, że przykłady osób, które przeszły osobistą metamorfozę dostarczają nam inspiracji i cennych lekcji, aby rozpocząć podróż ku przemianie. Dzięki nim możemy zobaczyć ich determinację i pozytywne nastawienie, które ułatwiają pracę nad sobą. Przemiana może mieć wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe. Może wpłynąć na podniesienie samooceny, poprawić relacje z otoczeniem i zwiększyć zadowolenie z życia. Dokonując zmian w sobie możemy inspirować innych, by robili to samo, a tym samym dawali przykład swojemu otoczeniu.
Warto praktykować wdzięczność, pozytywne myślenie spędzać czas na świeżym powietrzu. Unikać toksycznych osób, bo tylko przebywanie z pozytywnymi i wspierającymi ludźmi działa na nasz nastrój i samopoczucie. Dobra też jest aromaterapia, która nas uspokoi i pomoże zrelaksować się. Autorka porusza w książce procesy przemiany, które zmuszają czytelnika do zatrzymania się i autorefleksji. Zmiany w naszym życiu są potrzebne i nigdy nie jest za późno, by ruszyć dalej. Pozytywna energia bije od autorki więc książkę pochłania się w błyskawicznym tempie. Jestem totalnie oczarowana i czuję się zainspirowana do spełniania marzeń i zmian w swoim życiu. Gwarantuję Wam, że czytając tę wartościową książkę przyjrzycie się sobie bliżej i będziecie mieli ochotę na zmiany w swoim życiu. Docenicie też to, że możecie budzić się każdego dnia i wypić kubek swojej ulubionej kawy.
Książka zawiera piękne kolorowe zdjęcia.

Gorąco polecam!

BRUNETTE BOOKS

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?

przyrodaz

ilość recenzji:726

31-05-2024 16:38

To przepiękne wydanie poradnika, które idealnie odzwierciedla siłę wnętrza przekazu tematu przemiany każdego z nas. Wydana w sztywnej oprawie z niektórymi kolorowymi stronami na których mieszczą się ważne wartości naszego jestestwa. Mamy też sporo kolorowych ilustracji przedstawiające ujęcia wolności, dobroci, natury i naturalnego piękna. Sugerują one, że nawet w rzeczach zwyczajnych, tak jak i każdym człowieku, znajduje się coś wyjątkowego na co warto zwrócić uwagę. Najważniejsze jest to, by pielęgnować swoje cele i dążyć do ich spełnienia. Autorka od samego początku wprowadza nas do nowej ścieżki, odkrycia swojego nowego ja. W każdym z nas drzemie jakaś siła, ukryty potencjał i niektórzy nie chcą z niego wychodzić. Wybierają stagnację i to jest jak najbardziej w porządku. Jeśli jednak męczą was jakieś rzeczy, chcielibyście coś osiągnąć, do czegoś dążyć, to już same myśli w tym kierunku pokazują wam, że warto, że świat stoi dla was otworem. Nie na darmo się mówi, że każdy z nas urodził się po coś, tylko nie każdy chce to coś dostrzec. Odnośnie tego tematu spodobał mi się pewien urywek myślowy:
,,Przemiana nie jest celem- ona sama w sobie jest ścieżką, którą kroczymy do końca swoich dni. Wszechświat pragnie naszej ewolucji, naszego rozwoju. Zachęca nas do tego na wiele różnych sposobów."
Książka dzieli się na wiele rozdziałów dotyczących przemiany, lecz im dalej, tym bardziej jesteśmy zachęcani. Cały proces zachodzi stopniowo. Wpierw mamy zrozumieć czym jest przemiana, uświadomić sobie kim jesteśmy i co możemy z tym zrobić. Przeprowadza nas przez proces porażki, który nie jest upadkiem, a jedynie nauką przetrwania i wytrwałości do podróży, która będzie trwała do końca naszego życia. Czytając ją czułam się bardzo podbudowana. Nie wolno nam się przejmować tym, że coś nam nie wyjdzie. Zawsze warto uwierzyć w siebie, stawiać swoje plany na pierwszym miejscu, słuchać własnego sumienia i dać się ponieść tam, gdzie jest wyznaczone nam być. To właśnie tam czeka na nas prawdziwe szczęście:-) Cudowny poradnik, przyjacielskie pióro, piękno przekazu i terapia wiary w siebie w jednym. Bardzo ją polecam!

Opinia bierze udział w konkursie

Czy recenzja była pomocna?