SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Agnieszka Maciąg - biografia

Agnieszka Maciąg urodziła się 9 maja 1969 roku w Białymstoku. Ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim, a także kulturoznawstwo i psychologię na SWPS w Warszawie. Zasłynęła w show biznesie jako modelka w 1989 roku. Od tamtej pory widziano ją na wielkich pokazach mody na świecie, między innymi w Paryżu, Nowym Jorku czy Mediolanie. Współpracowała dla wielu znanych projektantów, do których należy, między innymi: Nino Cerruti czy Pierre Cardin. W 1992 roku Agnieszka Maciąg urodziła swoje pierwsze dziecko - syna Michała. W latach 1994 - 1996 pojawiała się raz na jakiś czas na europejskich wybiegach. Od 1996 roku pracuje wyłącznie w Polsce, czasami prezentując kolekcje polskich projektantów. W tym samym roku nagrała swój album pod tytułem Marakesz 5:30. Wystąpiła w wielu teledyskach, między innymi dla zespołu De Mono oraz Formacja Nieżywych Schabuff. W latach 1996 - 1998 Agnieszka Maciąg prowadziła program Siedem pokus, rozmawiając z filmowymi, muzycznymi i sportowymi gwiazdami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Była prowadzącą programu Metamorfozy Fashion Café na kanale telewizyjnym Polsat Café oraz współprowadzącą programu Mała Czarna na kanale TV4. Nieobce są jej wydarzenia oraz organizacje charytatywne, które stale wspiera. W latach 2002 - 2005 pełniła funkcję dyrektora artystycznego dla firmy Vistula. W 2012 roku urodziła swoje drugie dziecko - córkę Helenę. Jak przystało na modelkę, Agnieszka Maciąg uwielbia zdrowe i świadome życie, co w dużej mierze wyraża w kuchni. Inspiracjami kulinarnymi dzieli się ze światem w swoich książkach. Lubi podróżować, ćwiczy jogę i chętnie oddaje się pracy w ogrodzie.

Książki Agnieszki Maciąg dedykowane właśnie Tobie


Książki Agnieszka Maciąg pisze głównie w postaci poradników dotyczących kulinariów, zdrowia i medycyny, a także biografie. Należy do nich, między innymi, pozycja zatytułowana Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć w niespokojnych czasach. Została wydana w twardej oprawie w 2022 roku przez wydawnictwo Otwarte. Na okładce znajduje się kobieta w niebieskiej sukience i rozpuszczonych, rozwianych włosach, która siedzi po turecku na molo. Swoje książki Agnieszka Maciąg dedykuje, jak sama pisze, najważniejszej osobie na świecie - Tobie. Są więc przeznaczone dla wszystkich czytelników, którym wpadły w ręce. Pisze w nich o nieustannych przemianach życiowych, które stanowią szansę na lepsze jutro. Są pełne optymizmu i dobrej energii, dzięki czemu czyta się je tak, jakby rozmawiało się z najlepszym przyjacielem. Książki Agnieszki Maciąg zachęcają do poszukiwania wewnętrznej mocy, która drzemie w każdym z nas i daje siłę, by trwać oraz walczyć o własne szczęście.

Agnieszka Maciąg – książki kulinarne pełne niezwykłych inspiracji


Agnieszki Maciąg książki to również, na przykład, pozycja kulinarna pod tytułem Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku. Została wydana w twardej oprawie przez wydawnictwo Otwarte. Na okładce znajduje się pomarańczowa, ciepła zupa w białej misce, trzymana przez kobiece dłonie. Agnieszki Maciąg książki to wyjątkowe inspiracje kulinarne, które czytelnicy mogą wykorzystać przez cały rok. Nie brakuje w nich pomysłów na sezonowe dania, które cieszą się ogromną popularnością na polskich stołach. To przepisy na wszystkie możliwe okazje, które aż się proszą, by z nich skorzystać. Kupując Agnieszki Maciąg książki, z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji i wkrótce oczarujesz bliskich wyjątkowymi daniami, które podbiją ich kubki smakowe! A jeśli szukasz także innych książek kulinarnych, znajdziesz je na Gandalf.com.pl.
... ...
Zobacz więcej produktów