SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Prószyński Odwieczne pieśni

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo EC1 Łódź
Oprawa miękka
Ilość stron 40
  • Wysyłamy w 24h - 48h
  • Inpost Pay z kodem PAY20 pod produktem

Opis produktu:

What if? Prószyński?

To nie będzie kolejna komiksowa biografia wielkiego człowieka. Większość takich komiksów ma powtarzalną strukturę: rozpoczynają się scenami z dzieciństwa bohatera, przechodzą do momentu definiującego jego życie i wreszcie na końcu pochylają się nad jego dziedzictwem. Narodowe Centrum Kultury Filmowej zadało pytanie What if? znane wszystkim fanom komiksów Marvela

A gdyby wziąć postać Kazimierza Prószyńskiego, zapomnianego pioniera polskiej kinematografii i osadzić elementy jego biografii w alternatywnej historii dwudziestego wieku? Wrzucić bohatera w wir niesamowitych wydarzeń, dziejących się pod powierzchnią rzeczywistości, niedostępnych dla zwykłych śmiertelników? Skonfrontować człowieka nauki i techniki z rodzinną tajemnicą i intrygą wykraczającą poza ludzkie rozumienie?

Pomysłodawcami komiksu są Piotr Kulesza, Vojislav RadojiÄić oraz Piotr Komorowski, który jest również autorem scenariusza komiksu. Ilustruje Rafał Szłapa znakomity ilustrator, grafik i autor komiksów.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: komiks,  biograficzny,  science fiction
Wydawnictwo: EC1 Łódź
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Wymiary: 0x0
Ilość stron: 40
ISBN: 9788395444371
Wprowadzono: 10.03.2021

RECENZJE - książki - Prószyński Odwieczne pieśni - Rafał Szłapa, Piotr Komorowski

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: