SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Prawo własności przemysłowej (twarda)

Komentarz

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Wolters Kluwer
Oprawa twarda
Ilość stron 1136

Opis produktu:

 W komentarzu autorzy przedstawili w sposób przystępny i praktyczny skomplikowane zagadnienia prawa znaków towarowych, wynalazków, wzorów przemysłowych i użytkowych. Książka została napisana z uwzględnieniem doświadczeń zawodowych autorów, od wielu lat specjalizujących się w tej gałęzi prawa.
W publikacji szczegółowo omówiono m.in.: - zakres praw wynikających z patentu, prawa ochronnego na wzór użytkowy i znak towarowy, prawa z rejestracji wzoru przemysłowego, topografii układów scalonych oraz na oznaczenie geograficzne; - postępowanie przed Urzędem Patentowym - w tym terminy i sposoby dokonywania zgłoszeń; - dochodzenie roszczeń z zakresu naruszenia praw własności przemysłowej; - odpowiedzialność karną z tytułu naruszenia praw z wynalazku, znaku towarowego lub wzoru przemysłowego.
 Ponadto autorzy wyczerpująco skomentowali ostatnią dużą nowelizację Prawa własności przemysłowej, dotyczącą w szczególności: - wprowadzenia instytucji ograniczenia patentu poprzez zmianę zastrzeżeń patentowych, - uszczegółowienia określenia wynalazku, - określenia wymogu jednolitości zgłoszenia wynalazku.
 Komentarz zainteresuje rzeczników patentowych oraz prawników praktyków: adwokatów, radców prawnych i sędziów.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Oprawa: twarda
Okładka: twarda
Wymiary: B5
Ilość stron: 1136
ISBN: 978-83-8223-112-0
Wprowadzono: 09.04.2021

Książkowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - książki - Prawo własności przemysłowej, Komentarz - Mariusz Kondrat

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: