SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Prawo międzynarodowe publiczne

O Akcji

Akcja Podziel się książką skupia się zarówno na najmłodszych, jak i tych najstarszych czytelnikach. W jej ramach możesz przekazać książkę oznaczoną ikoną prezentu na rzecz partnerów akcji, którymi zostali Fundacja Dr Clown oraz Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora. Akcja potrwa przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia, aż do końca lutego 2023.
Dowiedz się więcej
  • Promocja
    image-promocja

książka

Wydawnictwo Wolters Kluwer
Data wydania 2023
Oprawa miękka
Ilość stron 720
  • Wysyłamy w 24h
  • DPD dostawa za półdarmo

Opis produktu:

Podręcznik Prawo międzynarodowe publiczne autorstwa Remigiusza Bierzanka i Janusza Symonidesa przez wiele lat zajmował wyjątkowe miejsce wśród lektur dla studentów tego przedmiotu oraz dla szerszego grona czytelników. Znakomita część książki pozostała aktualna w XXI wieku, jednak wiele zagadnień zostało rozbudowanych i uzupełnionych w związku z rozwojem prawa i stosunków międzynarodowych.

W nowej edycji w przystępny i przejrzysty sposób omówiono wszystkie istotne instytucje prawa międzynarodowego publicznego, odwołując się do praktyki państw, organizacji międzynarodowych, a także orzecznictwa sądów i trybunałów. Podręcznik uwzględnia zmiany w ustawodawstwie, konwencjach międzynarodowych, także dotyczące organizacji międzynarodowych. Zachowano strukturę rozdziałów wydań wcześniejszych, uzupełnioną o nowy rozdział ?Międzynarodowa ochrona praw człowieka?. Na początku każdego rozdziału podano aktualną literaturę.

Publikacja pozwala ukazać prawo międzynarodowe jako dynamicznie rozwijającą się dziedzinę, której znajomość stanowi nieodłączny element wykształcenia prawników i specjalistów zajmujących się stosunkami międzynarodowymi.
Książka przeznaczona jest dla osób zainteresowanych prawem międzynarodowym publicznym, przede wszystkim dla studentów prawa i administracji oraz stosunków międzynarodowych.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Kategoria: nauki społeczne,  prawo
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Rok publikacji: 2023
Wymiary: 0x0
Ilość stron: 720
ISBN: 9788383287898
Wprowadzono: 11.09.2023

RECENZJE - książki - Prawo międzynarodowe publiczne - PRACA ZBIOROWA

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: